Jednorázové úkony | Dostupný advokát

PRÁVNÍ KONZULTACE

Potřebujete poradit a nenašli jste své téma mezi balíčky právních služeb? Ať už jde o konkrétní právní problém nebo obecnou právní radu, vše s vámi vyřešíme během KONZULTACE.

SLOVNÍČEK

Potřebujete lépe porozumět některému z termínů? Podívejte se do našeho slovníčku.

Hlavní strana » Jednorázové úkony

Odpověď od advokáta

Hledáte odpověď na právní otázku? Potřebujete se ujistit, že rozumíte vašemu právnímu problému? Chcete posoudit, která varianta je správná nebo zkontrolovat postup?

Řešení na míru

Zjistíme, v čem je váš právní problém, jaká z něj pro vás vyplývají právní rizika a navrhneme konkrétní možná řešení. Žádný právní problém pro nás není dost velký.

Trestní oznámení

Podvedl vás někdo v podnikání? Nebo vám někdo něco ukradl či zničil? Stalkuje vás někdo nebo pomlouvá? Adekvátním řešením může být podání trestního oznámení. Ochráníme vaše práva rychle, efektivně a cenově výhodně.

Předžalobní výzva

Dluží vám někdo peníze? Porušil někdo vaše práva? Chcete se důrazně ohradit? Pomůžeme vám pomocí předžalobní výzvy získat to, co vám patří.

Reakce na úřední dopis

Přišel vám úřední dopis nebo jiné „lejstro“ a nevíte jak reagovat? Obrátil se na vás někdo s předžalobní či jinou výzvou? Potřebujete zkonzultovat strategii v úředním postupu? Vysvětlíme vám na čem jste.