Smlouvy k nemovitostem | Dostupný advokát

PRÁVNÍ KONZULTACE

Potřebujete poradit a nenašli jste své téma mezi balíčky právních služeb? Ať už jde o konkrétní právní problém nebo obecnou právní radu, vše s vámi vyřešíme během KONZULTACE.

5 RAD, JAK KOUPIT NEBO PRODAT NEMOVITOST

Naše publikace vám pomůže v nákupu bytu, rodinného domu, družstevního bytu i pozemku.

SLOVNÍČEK

Potřebujete lépe porozumět některému z termínů? Podívejte se do našeho slovníčku.

Hlavní strana » Smlouvy k nemovitostem

Koupě nebo prodej nemovitosti

Ať už nemovitost kupujete nebo prodáváte, garantujeme vám, že rezervační smlouva, kupní smlouva na nemovitost a související smlouvy budou po právní stránce naprosto v pořádku. Nenecháme vás podepsat smlouvu, která by vás poškodila, a zároveň vám díky rychlosti spolupráce nikdo nevyfoukne vysněné bydlení. Pomůžeme vám i se zápisem do katastru nemovitostí a poradíme, kdo zaplatí daň z nabytí (dříve převodu) nemovitosti.

Darování nemovitosti

Darování bytu, domu, pozemku nebo garáže díky nám proběhne bez právních komplikací. Provedeme vás celým procesem a dohlédneme na bezchybnost smluvních vztahů včetně zápisu do katastru nemovitostí na první pokus. Vše vyřešíte jednoduše a on-line. Garantujeme správnost všech smluv podle nového občanského zákoníku (NOZ).

Nájem nemovitosti

Ať už nemovitost pronajímáte, nebo si chcete nemovitosti pronajmout, díky nám máte jistotu, že nájemní smlouva bude po právní stránce naprosto v pořádku. Dohlédneme na to, aby nájemní smlouva obsahovala vše tak, aby nájem proběhl hladce a bez zbytečných konfliktů. Pomůžeme vám i s prodloužením nájemní smlouvy nebo s jejím ukončením. Pokud pojímáte byt jako investiční příležitost a chcete jej pronajímat například přes Airbnb, u nás jste správně.