Trestní oznámení
Máme 2 varianty řešení vašeho problému
Zobrazit

Trestní oznámení

Podvedl vás někdo v podnikání? Někdo vám něco ukradl či zničil? Setkali jste se se stalkingem, pomluvami či jiným poškozením vaší osoby? Nebo vás někdo křivě obvinil a vydírá trestním oznámením?

Adekvátním řešením může být podání trestního oznámení. Projdeme podrobně váš případ a připravíme strategii vůči protistraně. Ochráníme vaše práva rychle, efektivně a výhodně. Kompletní řešení budete mít k dispozici do čtyř dnů.

Můžete si vybrat ze dvou balíčků právních služeb:

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ

Chci podat trestní oznámení

5900 Kčvčetně DPH
 • Vyhodnocení vaší situace
 • Doporučení nejlepší strategie vůči protistraně
 • Sepsání trestního oznámení
 • Vymáhání škody ve prospěch poškozeného
 • Zastupování před orgány činnými v trestním řízení: 2000 Kč/hod (DPH a cestovné není zahrnuto v ceně)
 • Zpracování řešení do čtyř dnů

Byl jsem obviněn

7900 Kčvčetně DPH
 • Vyhodnocení závažnosti obvinění vůči vaší osobě
 • Doporučení strategie obrany
 • Příprava reakce na obvinění
 • Zastupování před orgány činnými v trestním řízení: 2000 Kč/hod (DPH a cestovné není zahrnuto v ceně)
 • Zpracování řešení do čtyř dnů

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Odložená platba

Můžete platit až po dokončení služby.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online
Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Co můžete očekávat od Dostupného advokáta?

Ať už se chystáte trestní oznámení podat, nebo se proti němu potřebujete sami bránit, Dostupný advokát bude chránit vaše práva. Vyhodnocením vašeho případu i následnou přípravou správné strategie se bude zabývat advokát s více než 10 lety zkušeností v oblasti trestního práva.

Váš Dostupný advokát má za sebou mnoho případů, přesto ke každému přistupuje individuálně a věnuje mu maximální pozornost a péči. Uvědomuje si, že žádné dva případy nejsou stejné, a proto je potřeba celé řízení připravit přesně na míru. Zajistí vám rychlý a nenáročný přístup ke spravedlnosti.

Veškerou komunikaci se svým advokátem zvládnete online nebo po telefonu. Kompletní řešení budete mít k dispozici do čtyř dnů a v případě vašeho zájmu je poté samozřejmostí i zastupování před soudem nebo policií.

Tip: Přečtěte si, jak správně podat trestní oznámení.

Zvažujete, zda podat trestní oznámení?

Váháte, jestli podat trestní oznámení? Posoudíme vaši situaci a vyhodnotíme šance na výhru případného sporu. Tak získáte naprostou jistotu, že jednáte opravdu správně a za účelem ochrany svých práv.

Za podání trestního oznámení se neplatí žádný správní poplatek. Orgány činné v trestním řízení na základě oznámení prošetří, jestli opravdu došlo ke spáchání trestného činu, a soud následně rozhodne o případné vině a trestu.

V rámci trestního řízení je možné přiznat i náhradu škody. Může to být dokonce levnější než se domáhat svého nároku na základě žaloby před soudem. Naši odborníci připraví oznámení tak, aby se maximalizovala šance na úspěch. Můžeme připravit i reakci na přípisy od policie či státního zástupce.

Proč pro trestní oznámení zvolit Dostupného advokáta?

Zkušený advokát vždy přesně analyzuje vaši situaci a na základě toho navrhne další postup. Pokud se do celého procesu pustíte sami, můžete svůj případ špatně vyhodnotit a podat tak chybné trestní oznámení. V některých případech je například lepší žalovat náhradu škody než podat trestní oznámení. Měli byste také znát promlčecí lhůtu svého případu a myslet na to, že jednou podané trestní oznámení není možné stáhnout.

Řada lidí si v praxi plete trestní oznámení a žalobu, čemuž poté často odpovídají i chyby v dokumentech. Ve většině případů je tak trestní oznámení odloženo pro chybné sepsání nebo absenci důkazů.

Nejen z výše uvedených důvodů není vhodné spoléhat na anonymní vzor trestního oznámení stažený z internetu. Takový vzor může být příliš obecný a často i plný chyb. Kromě toho nikdy přesně nevystihne povahu vašeho případu.

S Dostupným advokátem získáte nejen bezchybné posouzení případu, ale také trestní oznámení sestavené na míru, které maximalizuje vaše šance před soudem.

Kdo se vám bude věnovat

Mgr. Lucie Petránková

10 let praxe

Rodinné právo je nejobtížnější odvětví. Ne pro složitost paragrafů, ale pro emoce, které jitří. Snažím se tedy vždy nebýt jen odborníkem nad věcí, ale zároveň i empatickým důvěrníkem. Více informací v profilu advokáta.

Mgr. Marek Svobodný

12 let praxe

Baví mě řešit složité případy, ale největší uspokojení v advokacii může přijít i u zcela jednoduché otázky. Je jím pocit, že jsem klientovi skutečně pomohl shodit kámen ze srdce. Více informací v profilu advokáta.Kdy tato služba není vhodná?

Řešení na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich balíčků? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

490 Kč

Zjistit víc

Odpověď od advokáta
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

1 500 Kč

Zjistit víc

Co říkají lidé, kteří využili našich služeb?

S jednorázovou konzultací jsem byla velice spokojena. Získala jsem zpětnou vazbu ke smlouvě a navíc jsem z celé konzultace získala zápis. A to vše v krátkém termínu - do druhého dne od objednání.

Ing. Lucie Proroková, Ostrava
překladatelka

Děkuji za rychlou a precizní radu. Musím se přiznat, že jsem byl původně k přínosu advokáta skeptický. Nakonec jsem však rád, že jsem do toho šel. Navíc mám jasno v tom, kam se příště ohledně právního poradenství pohodlně obrátit.

Michal Vrátný, Praha
podnikatel

Oceňuji, jak rychle a pro mě jako laika srozumitelně pracujete. Ušetřilo mi to čas, nervy a obavy s neznámého. Už nikdy do bezplatné právní poradny.

MUDr. Pavla Kramolišová, Nový Jičín
zubařka


Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení Vašeho právního problému na pár kliknutí.

SPUSTIT VIDEO
1:07
1

Objednáte právní službu

Vyberte službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2

Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3

Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Články z blogu

Dva zámky položené na notebooku

Pozor na krádež internetových účtů

Každý z nás má v dnešní době bezpočet internetových účtů. S jejich rostoucím počtem roste i počet zneužití cizí identity na internetu nebo k jinému zneužití přístupových údajů....

4. 9. 2018
JUDr. Ondřej Preuss Ph.D.
Obrázek k článku Ochrana osobnosti – Jak se bránit zásahu do cti?

Ochrana osobnosti – Jak se bránit zásahu do cti?

Stali jste se někdy obětí pomluvy? Představme si například situaci, kdy někdo začne opakovaně zveřejňovat na různých sociálních sítích vaši upravenou fotografii, která naznačuje, že něco kradete v obchodě....

30. 11. 2016
JUDr. Ondřej Preuss Ph.D.
Žena sedící na posteli se obává fyzického napadení

Právní obrana proti domácímu násilí

Dnes se zaměříme na to, jak se bránit, ať už jste obětí domácího násilí, nebo jste obětí křivého obvinění. Podíváme se i na aktuální problém násilí na seniorech.

21. 8. 2019
JUDr. Ondřej Preuss Ph.D.

Jsme členy

ČAK logo

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2019