Pro živnostníky a obchodní společnosti | Dostupný advokát

PRÁVNÍ KONZULTACE

Potřebujete poradit a nenašli jste své téma mezi balíčky právních služeb? Ať už jde o konkrétní právní problém nebo obecnou právní radu, vše s vámi vyřešíme během KONZULTACE.

SLOVNÍČEK

Potřebujete lépe porozumět některému z termínů? Podívejte se do našeho slovníčku.

Hlavní strana » Živnostníci a společnosti

Právník pro podnikání

Chcete mít právníka pro vaše podnikání neustále k dispozici, ať už osobně, nebo z pohodlí vaší kanceláře na telefonu, e-mailu nebo třeba Skypu? Zakládáte společnost na zelené louce? Se vším vám pomůžeme, navíc za zlomek obvyklých cen.

Smlouva o dílo

Píšete software, kopete studny, malujete byty nebo to někdo dělá pro vás? Zajistíme, aby definice díla i jeho dodání bylo právně ošetřeno, a obě strany se tak vyhnuly nepříjemným komplikacím.

GDPR audit pro firmy

Připravíme pro vaše podnikání GDPR audit a navrhneme způsob, jak chránit soukromé informace vašich zákazníků.

Smlouva o spolupráci

Spolupracujete-li s jedním nebo hned s několika obchodními partnery, je užitečné mít smluvně ošetřenou spolupráci a míru odpovědnosti jednotlivých stran. Takovou smlouvu vám rádi sepíšeme nebo zkontrolujeme.

Dohoda o mlčenlivosti
tzv. NDA

Ze zkušenosti víme, že v mnoha případech je běžný vzor dohody o mlčenlivosti naprosto dostačující, proto si jeho obecnou podobu můžete stáhnout na našem webu zdarma. Budete-li ovšem potřebovat konzultaci nebo úpravy, jsme tu pro vás.

Kupní smlouva na věci movité

Pokud prodáváte nebo kupujete jakoukoliv movitou věc, je vhodné mít transakci ošetřenou smlouvou, kterou vám rádi připravíme nebo zkontrolujeme. Jedině v takovém případě je možné mít jistotu, že celý obchod proběhne správně a dodatečně se nevyskytnou nepředvídané potíže. Nebo potřebujete pomoct s kupní smlouvou na nemovitost?

Licenční smlouva

Pomůžeme vám vymezit práva mezi držitelem licence a nabyvatelem oprávnění, určit obsah a způsob užití licence a ochrany díla. Navrhneme řešení vhodné pro obě strany licenčního vztahu.

Obchodní podmínky

Chcete zkontrolovat existující obchodní podmínky nebo sepsat nové? Pak jste u nás na správné adrese. Posoudíme, jaká rizika mohou nastat ve vašem podnikání, zohledníme všechny zákonné povinnosti a připravíme vám dokument, který ochrání vás i vaše zákazníky.