avatar-01@2x
Založení společnosti s.r.o.
Máme 1 variantu řešení vašeho problému
Zobrazit

Založení společnosti s.r.o.

Provedeme vás procesem založení společnosti a nabídneme i veškerý servis, který pro své podnikání potřebujete.

 • Zakladatelská listina či společenská smlouva obsahující povinné náležitosti
 • Příprava dalších dokumentů pro zápis společnosti do Obchodního rejstříku
 • Registrace živností na Živnostenském rejstříku
 • Zařízení zápisu společnosti do Obchodního rejstříku
 • Poradenství v rozsahu 120 minut
 • Zastoupíme vás při jednání s úřady a rejstříkovým soudem
 • Společnost budete mít do týdne
11 000 Kčvčetně DPH

Založení s.r.o. je kvůli legislativě a úředním procesům procedura, která je složitá a časově velmi náročná.

Pokud potřebujete co nejrychleji začít podnikat, založíme vám společnost s ručením omezeným (s.r.o.) na míru.

Nemusíte studovat desítky právních předpisů, pročítat návody a trávit dlouhé hodiny na úřadech.

Díky našemu zkušenému týmu advokátů máte jistotu, že vše proběhne hladce a v co nejkratším možném termínu.

Náklady na správní poplatky, poplatek za živnost a notářský zápis jsou účtovány zvlášť dle platných tarifů notářů a státních orgánů.

Jaké jsou výhody této služby?

 • Poradíme vám, jaké nastavení společnosti se vám nejvíce vyplatí, jak je to s orgány společnosti, zda zřizovat dozorčí radu a jaký minimální základní kapitál zvolit.
 • Rádi vám zajistíme i následný právní servis pro vaše podnikání.
Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Odložená platba

Můžete platit až po dokončení služby.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

221103_dostupny-advokat_071 221103_dostupny-advokat_071

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád různé triky, kteří se někdy snaží využít nevědomosti kupujících.

221103_dostupny-advokat_074 221103_dostupny-advokat_074

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

Jak spolupráce probíhá?

 1. Službu objednáte online, z pohodlí vaší kanceláře.
 2. Náš advokát vás kontaktuje a domluví s vámi, jaké jsou konkrétní představy o vaší společnosti a v jaké fázi procesu se momentálně nacházíte.
 3. Poté vám poskytne konzultaci ohledně nastavení společnosti, které je pro vás právně, finančně i fakticky nejvýhodnější. Připraví veškeré potřebné dokumenty, jako zakladatelskou listinu, podklady pro zápis společnosti do Obchodního rejstříku, registrace živností na Živnostenském rejstříku atd.
 4. Provedeme Vás celým procesem založení. Náklady na správní poplatky, poplatek za živnost a notářský zápis jsou účtovány zvlášť dle platných tarifů notářů a státních orgánů.

Před čím vás dovedeme ochránit?

Naši advokáti jsou v obchodním právu zběhlí a ví přesně, jak má přesně které podání vypadat a co má obsahovat. Veškeré náležitosti i procesy mají v malíčku a vy tak neztrácíte čas zřizováním společnosti svépomocí, ale soustředíte se na podstatu svého podnikání.

Navíc fungujeme rovněž online, a vy tak ušetříte další čas, který byste strávili dopravou na konzultace. Většinu případů vyřídíme do několika pracovních dnů. Zde bude záležet na dodání podkladů a dispozicích notáře.

Komu jsme již pomohli?

Jak začít podnikat?

Vyberte si takovou formu, která bude nejlépe vyhovovat vašemu podnikání nejen v počátcích, ale rovněž s ohledem na zamýšlený růst společnosti. Nezapomeňte však, že čím složitější forma, tím vyšší náklady na založení a poté rovněž provozování. Na začátku není žádná ostuda zkusit si podnikání na živnostenský list, navíc vám to oproti kapitálové formě společnosti umožní ušetřit na daních. Pokud se váš byznys bude vyvíjet zdárně, můžete přidat na složitosti založením společnosti s ručením omezeným. S tím vám rádi pomůžeme.

Pokud zvažujete koupi již existující nebo tzv. „ready made“ společnosti, riskujete jednak nežádoucí minulost a také vždy bude z Obchodního rejstříku patrné, že byla společnost koupena jako hotová.  Proto se vždy vyplatí založit novou společnost na míru vám.

Proč využít služby Dostupného advokáta?

Jaké vám nabízíme záruky?

Založená společnost včetně společenské nebo zakladatelské listiny bude od počátku přesně taková, jakou potřebujete ke svému podnikání. Pokud koupíte již existující společnost, nikdy nemůžete znát detailně její minulost a riskujete, že se  objeví nežádoucí závazky nebo jiná historická rezidua. S námi založenou společností máte zaručeno, že s vaším podnikáním nebude spojeno cokoliv nežádoucího.

Recenze služby Dostupný advokát

Michaela P.

před 2 roky

Vzhledem k tomu, že pro nás bylo rozhodnutí koupit nemovitost krokem do neznáma, obrátili jsme se na Dostupného advokáta. Byla to ta naprosto nejlepší volba. Provedl nás celým procesem, od rezervace nemovitosti až po poskytnutí úschovy finančních prostředků. Všechny dokumenty ke koupi byly překontrolány, přepracovány a doplněny tak, že jsme je mohli bez obav podepsat. Právník Mgr. Svobodný, (zobrazit více) který se nás ujal, byl vždy připraven obratem zodpovědět všechny naše dotazy, poskytnout rady jak dále postupovat a hlavně vnesl do celé záležitosti pocit jistoty, že bojuje za nás. Až se opět dostaneme do situace, ve které budeme potřebovat právní radu, tak pro nás není jiná volba než Dostupný advokát. Děkujeme.

Jan Vrátný, Veselí nad Lužnicí

před 2 roky

Orientuji se v prostředí, ve kterém dlouhodobě podnikám. Před nedávnem jsem se ale dostal do nepředvídatelných problémů a potřeboval jsem právní pomoc. Nechtěl jsem obvolávat právní kanceláře a pokoušet se domlouvat v kdovíjakých odborných termínech. Proto jsem zvolil vyhledání i výběr právní služby pomocí internetu. A mohu s klidným svědomím říci: „dobře jsem sáhnul“. Lidé z Dostupnyadvokat.cz na můj dotaz ihned reagovali a po upřesnění (zobrazit více) mého požadavku mi vypracovali smlouvu šitou na míru dané situaci. S prací i cenou jsem byl moc spokojen. Celý příběh.

Michal Vrátný, Praha

před 2 roky

Děkuji za rychlou a precizní radu. Musím se přiznat, že jsem byl původně k přínosu advokáta skeptický. Nakonec jsem však rád, že jsem do toho šel. Navíc mám jasno v tom, kam se příště ohledně právního poradenství pohodlně obrátit.

Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Kdy tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz i s podklady a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3 500 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

Znáte nás z médií
ct-inverse
hn-inverse
idnes-inverse
prima-inverse
ihned-inverse
cro-inverse
Logo Česká advokátní komora logo-apek-male
Sledujte novinky
Dostupný advokát © 2013-2023