Pro advokáty

Rychlá a dostupná právní pomoc kolegům advokátům od našeho specialisty na danou oblast. Využíváme online vymožeností, pracujeme rychle a za dostupnou, předem stanovenou cenu. Naše platforma má kapacitu i specialistu na každý významný právní obor. Jsme tedy připraveni dovést do kýženého cíle kauzu, které se teď jako advokát nemůžete věnovat, ať už z časového, nebo věcného důvodu.

O Dostupném advokátovi

Jsme tým zkušených advokátů a dalších právních specialistů, kteří naplno využívají komunikačních vymožeností moderní doby. Můžeme tak nepřetržitě poskytovat právní poradenství lidem z celé České republiky – pružně a za dostupnou cenu. Aniž bychom přitom slevili ze své odbornosti. Více o Dostupném advokátovi

Máme kapacity na rychlé řešení případu.
Zabýváme se všemi obory práva.
Pracujeme online a za jasně stanovenou cenu.
Ondřej Preuss
Ještě před pár lety vypadalo poskytování právních služeb online jako utopie. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu ke spravedlnosti pro každého. Naše služby nejsou určeny pouze klientům, ale také advokátům a dalším kolegům z praxe. I jim můžeme s vyřešením kauzy pomoci. Máme volné kapacity, které bychom rádi využili k zefektivnění distribuce právní pomoci, aby se jí dostalo každému, kdo ji aktuálně potřebuje. Měsíčně poskytujeme právní služby více než stovce klientů.
Judr. Ondřej Preuss, Ph.D.,
advokát a zakladatel Dostupný advokát

S čím vám pomůžeme?

Dovedl vás nedostatek kapacity, střet zájmů, odlišná právní specializace nebo jiný specifický důvod k tomu, že klientovi nemůžete poskytnout právní službu? Je jasné, že i v takovém případě máte zájem, aby váš klient získal co možná nejlepší zastoupení.

Co vám Dostupný advokát může garantovat?

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení Vašeho právního problému na pár kliknutí.

SPUSTIT VIDEO
1:07
1

Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2

Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3

Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Nebojíme se žádných úkolů.
Máme kapacitu!

Půjdete do toho s námi? Stačí už jen vyplnit formulář a odpovědný advokát z našeho týmu se vám neprodleně ozve, abychom domluvili podrobnosti.

Povinné položky formuláře jsou označeny znakem *

    Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů. Stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

    Jsme členy

    Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

    Znáte nás z médií

    Dostupný advokát © 2013-2022