Pro advokáty

Rychlá a dostupná právní pomoc kolegům advokátům od našeho specialisty na danou oblast. Využíváme online vymožeností, pracujeme rychle a za dostupnou, předem stanovenou cenu. Naše platforma má kapacitu i specialistu na každý významný právní obor. Jsme tedy připraveni dovést do kýženého cíle kauzu, které se teď jako advokát nemůžete věnovat, ať už z časového, nebo věcného důvodu.

O Dostupném advokátovi

Jsme tým zkušených advokátů a dalších právních specialistů, kteří naplno využívají komunikačních vymožeností moderní doby. Můžeme tak nepřetržitě poskytovat právní poradenství lidem z celé České republiky - pružně a za dostupnou cenu. Aniž bychom přitom slevili ze své odbornosti. Více o Dostupném advokátovi

Máme kapacity na rychlé řešení případu.
Zabýváme se všemi obory práva.
Pracujeme online a za jasně stanovenou cenu.
JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D.
Ještě před pár lety vypadalo poskytování právních služeb online jako utopie. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu ke spravedlnosti pro každého. Naše služby nejsou určeny pouze klientům, ale také advokátům a dalším kolegům z praxe. I jim můžeme s vyřešením kauzy pomoci. Máme volné kapacity, které bychom rádi využili k zefektivnění distribuce právní pomoci, aby se jí dostalo každému, kdo ji aktuálně potřebuje. Měsíčně poskytujeme právní služby více než stovce klientů.
Judr. Ondřej Preuss, Ph.D.,
advokát a zakladatel Dostupný advokát

S čím vám pomůžeme?

Dovedl vás nedostatek kapacity, střet zájmů, odlišná právní specializace nebo jiný specifický důvod k tomu, že klientovi nemůžete poskytnout právní službu? Je jasné, že i v takovém případě máte zájem, aby váš klient získal co možná nejlepší zastoupení.

Co vám Dostupný advokát může garantovat?

  • Převezmeme od vás celý případ, nebo se domluvíme jen na realizaci konkrétního právního kroku (např. návštěva klienta ve vězení, sepsání předžalobní výzvy…).
  • Případ si vezme na starost zkušený specialista na daný právní obor.
  • Jednáme rychle – klientovi se začneme věnovat do 48 hodin.
  • Férový přístup – klient bude předem vědět, kolik zaplatí a za co.

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení Vašeho právního problému na pár kliknutí.

SPUSTIT VIDEO
1:07
1

Vyplníte náš formulář

Pro začátek nám bude stačit vaše telefonní číslo, e-mail a struční popis situace.

2

Zavoláme si

Obratem se vám ozveme a navrhneme další postup.

3

Pustíme se do toho

Jakmile doladíme všechny podrobnosti, pustíme se do práce.

Řešení v e-mailu

Specializovaný advokát vypracuje návrh řešení vašeho problému včetně potřebných dokumentů. Vše dostanete e-mailem.

Nebojíme se žádných úkolů.
Máme kapacitu!

Půjdete do toho s námi? Stačí už jen vyplnit formulář a odpovědný advokát z našeho týmu se vám neprodleně ozve, abychom domluvili podrobnosti.

Jsme členy

ČAK logo

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2019