avatar-01@2x
Odvolání daru
Máme 1 variantu řešení vašeho problému
Zobrazit

Odvolání daru

Darovali jste svým příbuzným či přátelům cennou věc a teď toho litujete, protože se vůči vám chovají nevděčně nebo dokonce hrubě? Váš případ posoudíme a postaráme se o to, abyste dostali svůj majetek zpět.

  • Analýza šancí odvolání
  • Návrh strategie
  • Příprava nabídky právního zastoupení
  • Zpracování řešení do 48 hodin
  • Využijte-li k řešení svého problému našich služeb, vrátíme vám poplatek 990 Kč
990 Kčvčetně DPH

V případě, že vám darovaný, ať už úmyslně, či z hrubé nedbalosti, ublíží, můžete se domáhat navrácení svého daru. Víme, že to nebývá vždy snadné, a proto vám rádi nabídneme pomocnou ruku.

V čem vám pomůže tato služba?

Právně složité situace netěší asi nikoho, ale když se k nim přidají emoce a narušené příbuzenské či přátelské vztahy, pak je to teprve oříšek. Z tohoto důvodu většina klientů ocení, když řešení tohoto typu problémů může předat na nestranného odborníka, který věc vyřeší rychle a přitom citlivě.

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

221103_dostupny-advokat_071 221103_dostupny-advokat_071

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád různé triky, kteří se někdy snaží využít nevědomosti kupujících.

221103_dostupny-advokat_047 221103_dostupny-advokat_047

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

221103_dostupny-advokat_074 221103_dostupny-advokat_074

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

Jak proběhne naše spolupráce a co v rámci služby získáte?

  1. Návrh řešení objednáte online, z pohodlí svého domova.
  2. Advokát vás kontaktuje, aby s vámi probral detaily vašeho případu a požádal o zaslání dalších potřebných dokumentů a doplnění údajů.
  3. Jakmile má advokát všechny potřebné informace, provede analýzu případu a navrhne další postup, ohledně něhož se s vámi spojí. Součástí je i stanovení ceny právních služeb, které by vedly ke zdárnému vyřešení případu.
  4. Pokud se rozhodnete ve sporu pokračovat, advokát připraví potřebné dokumenty a nastíní strategii případného zastupování u soudu. Využijete-li služby Dostupného advokáta, pak máte vypracování návrhu zdarma. Pustíme se do vyřešení a poplatek uhrazený za tuto službu vám jednoduše vrátíme.

Tuto službu oceníte, pokud:

Proč využít služby Dostupného advokáta?

Co můžete očekávat?

V naší praxi jsme řešili desítky případů spojených s odvoláním daru či jeho následným soudním vymáháním. Jedním z klientů byl pan Kamil, který daroval svému synovci parcelu vedle svého domu. Jakmile byl pozemek přepsán na katastru nemovitos , jejich vzájemné vztahy se změnily. Namísto dřívější pomoci panu Kamilovi nyní synovec ignoroval jeho prosby o pomoc související s tím, co vzhledem ke svému zdravotnímu stavu potřeboval. Neprojevoval o něj žádný zájem a po dalším vyhrocení vztahů jej dokonce fyzicky napadnul. S naší pomocí klient docílil toho, že mu synovec musel za parcelu doplatit značnou náhradu, a darovací smlouva byla zrušena.

S čím jsme už klientům pomohli?

Během naší dlouholeté praxe jsme pomohli lidem v nejrůznějších situacích:

Záruky služby pro klienta

Jak jsme již v úvodu uvedli, uvědomujeme si, že v těchto případech nejde o “pouhou” aplikaci právních předpisů, ale především o složitou strukturu vztahů v rodině či mezi přáteli, které mají často širší dopady. Proto s vámi každý krok zkonzultujeme a pokračujeme v řešení maximálně citlivě tak, aby náš postup nezpůsobil další vyhrocení vztahů.

Budete-li chtít v jakékoliv okamžiku jednání ukončit či žalobu stáhnout, budeme vždy vaše požadavky respektovat. Pokud je pro vás ale již situace nevyhnutelná, vězte, že umíme rychle dospět k efektivnímu řešení.

Recenze služby Dostupný advokát

Martin Dědina

před 2 roky

Rychlost i kvalita za rozumnou cenu, určitě dostupnou pro každého. Doporučuji služby Dostupného advokáta a schopných svěřenců pana Preusse.

Zuzana Marková, Praha

před 2 roky

Nechali jsme si pro naši tělocvičnu sepsat obchodní podmínky a jsme za to moc rádi. Jasné vztahy dělají přátele, v businessu to platí desetinásob.

Peter Von Freiburg

před 2 roky

Naším poradcem a obhájcem u soudu s neplatičem nájemného byl pan magistr Marek Svobodný. S jeho pomocí jsme byli stoprocentně spokojeni a dáváme VELKOU /1/ jedničku. Byl naprosto profesionální a vždy navrhl výbornou právní strategií, která nám pomohla u soudu vyhrát. Bez jeho pomoci by se tak nestalo. Vaši advokátní kancelář jsme již doporučili všem (zobrazit více) známým a budeme dále doporučovat každému kdo potřebuje právní pomoc. Máte štěstí, že máte mezi sebou tak dokonalého profesionála, a navíc i milého člověka, jakým je pan Marek Svobodný. Velké díky.


Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Kdy tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz i s podklady a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3 500 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

Podání odvolání proti rozhodnutí soudu

Odvolání, aneb když nesouhlasíte s rozhodnutím soudu

Neuspěli jste se svou žalobou v civilním řízení? Nebo jste byli žalovaní a s rozhodnutím soudu nesouhlasíte? Využijte možnost odvolání. Jedná se o řádný opravný prostředek, pomocí kterého se může…

18. 3. 2022
Nespokojený muž chce podat opravný prostředek proti rozhodnutí soudu

Jak lze zvrátit pravomocné rozhodnutí soudu?

Změnit pravomocné rozhodnutí soudu je velmi zásadním narušením práv účastníků řízení. Mělo by k němu dojít pouze za mimořádných okolností, jakými jsou například zásadní procesní vady řízení, případně zcela nové…

14. 4. 2022
žena píše odvolání, trestní řízení

Jak se bránit proti rozhodnutí v trestním řízení?

V trestním řízení se rozhoduje o vině a nevině pachatele. Pokud soud shledá pachatele vinným, udělí mu trest či ochranné opatření. Ne vždy ale všichni zúčastnění s rozhodnutím souhlasí. Je…

26. 3. 2022

Jsme členy

Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2023