Dostupný advokát je advokátní kanceláří roku 2024

Dostupný advokát byl již podruhé zvolen (viz. advokátní kancelář roku 2023) advokátní kanceláří roku v kategorii retailových služeb. Titul jsme získali v rámci ocenění Advokátní kanceláře roku, které pořádá magazín Lawyers & Business. Dostupný advokát je lídrem online právních služeb v ČR a největším poradcem při nemovitostních transakcích, rodinných záležitostech a poradcem podnikatelů a živnostníků.

Dostupný advokát je advokátní kanceláří roku 2024
Mgr. Nikola Šedová
16. 5. 2024
3 minuty čtení

Přelomové ocenění pro online advokátní služby

Organizátoři soutěže Lawyers and Business tak ocenili průkopnický koncept poskytování právních služeb, který Dostupný advokát nabízí a rovněž otevřenost ve sdílení dat ohledně výkonnosti.

V rámci poskytování našich právních služeb vycházíme z několika základních pilířů, kterými jsou: online interakce s klientem, transparentní cenová politika a prosazení fixních sazeb, zásadní zvýšení rychlosti při poskytování právních služeb, okamžitá zpětná vazba od klientů a využívání moderních technologií.

„Jsme rádi, že také v letošním roce ocenili organizátoři soutěže náš unikátní způsob poskytování právních služeb on-line. Uplynulý rok byl pro Dostupného advokáta opět velmi úspěšný, rostly jsme ve všech oblastech. Pod názvem AIDA jsme spustili technologii využívající umělou inteligenci. Naše internetové stránky aktuálně nabízejí 80 variant služeb Dostupného advokáta a přibližně 700 textů. S využitím nové technologie AIDA dokáže uživatel najít svoji odpověď během několika vteřin.” říká zakladatel Dostupného advokáta, Ondřej Preuss.

Všichni výherci Fotografie: Jan Branče, A11
Všichni výherci 2024, fotografie: Jan Branče, A11.

„V letošním roce budeme investovat do další expanze. Konkrétně jde o nové technologie v oblasti umělé inteligence, vydávání odborných publikací, vylepšování našeho webu, především pro mobilní telefony, plánujeme také spuštění nové služby a otevírání nových kanceláří v dalších městech.” doplňuje Ondřej Preuss.

Zaznamenáváme nárůst návštěvnosti i tržeb

V roce 2023 narostly tržby Dostupného advokáta o 16 % a přesáhly hranici 15 milionů korun. Rostly i další klíčové ukazatele, jako je návštěvnost webových stránek nebo konverze. DA však neroste jen „on-line“, rozšiřujeme také tým našich advokátů a otevřeli jsme stálé zastoupení v Brně.

Přinášíme klíčové inovace

Toto jsou klíčové inovace, které přináší Dostupný advokát a které budou mít stále silnější vliv na na trh právních služeb v ČR:

  • Transparentní cenová politika a prosazení fixních sazeb za vyřešení úkolu na úkor klasické hodinové sazby. Toto je v zásadě unikátní model, protože většina advokátů účtuje stále v režimu hodinové sazby;
  • nasazení technologií (unikátní systém odbourávající administrativu);
  • tlak na zvýšení rychlosti při poskytování právních služeb (rychlost je a bude jedna z nejdůležitějších konkurenčních výhod);
  • silnější dopady zpětné vazby (primárně nespokojených) klientů – je velmi jednoduché vyjádřit stížnost nebo dát „hate“, to vede k tlaku na dobrou komunikaci a posiluje kvalitu poskytované služby, protože každá negativní zpětná vazba vyjádřená typicky na Google nebo FCB má potenciál odradit řadu dalších – potenciálních zákazníků);
  • vyšší konkurenci (vytváří se jeden „národní“ trh právních služeb, což doposud platilo jen omezeně, protože B2C právní služby jsou poskytovány hlavně lokálně – business advokátů funguje na referencích);
  • vysoká specializace a odbornost advokátů;
  • zlevňování právních služeb (s vyšším nasazení technologií a další automatizací celkově dále zlevní už tak dost levné právní služby, např. i proto, že řadu primárně administrativní práce již nedělají lidé, ale umělá inteligence).

Dostupný advokát využívá inovativním způsobem on-line prostředí pro poskytování advokátních služeb tak, aby klient získal rychle a efektivně radu v každodenních otázkách týkajících se nemovitostí, rodinného, pracovního, podnikatelského, trestního i dalších druhů práv.

Bližší informace k letošnímu vyhlášení cen naleznete na webu Lawyers and Business.

Neodpověděl vám článek na váš problém? Zeptejte se umělé inteligence


Řešíte obdobný problém?

Tým online právníků Dostupný advokát vám jej vyřeší.

Řešení právního problému na míru

Vyřešte libovolný právní problém s týmem Dostupného advokáta! Do 24 hodin vám navrhneme řešení vaší situace a spočítáme, kolik vás to bude stát. Cena za vypracování návrhu je 390 Kč. Když si u nás navržené služby objednáte, máte vypracování návrhu zdarma.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše zvládneme online
Takže ušetříte čas i peníze za dopravu.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Pomohl vám tento obsah? Přidejte mu hodnocení

průměrné hodnocení: 5
hodnoceno: 6 krát

…nebo jej sdílejte

Reference služby Dostupný advokát

Recenze služby

Из KZ в CZ ЧЕХИЯ.МИГРАЦИЯ.

před 9 měsíců

Díky za pomoc v řešení problému. Skupina profesionálních advokátů.

Recenze služby

Adéla Bobková Humlová

před 2 roky

S Dostupným advokátem jsem řešila několik otázek. Zařídili mé firmě ochrannou známku, poradili mi v oblasti pracovního práva a v neposlední řadě jsem s nimi konzultovala otázky zakládání nové společnosti. Jsem maximálně spokojená, protože vždy jsem dostala rychlou a komplexní službu se skvělým poměrem cena/výkon.

Recenze služby

Michal D.

před 6 měsíců

Rychla odpoved (telefonicky kontakt s pravnikem). Navrhli nekolik variant reseni, serazeno dle pomeru vykon / cena. Rozumne vysvetleno, nic netlacili.

Zobrazit všechny reference

Znáte nás z médií
Logo Česká advokátní komora Apek Logo Advokátní kancelář roku 2023 a 2024
Sledujte novinky
Facebook Dostupný advokát Twitter / X Dostupný advokát
Dostupný advokát © 2013-2024