marek
Koupě nebo prodej nemovitosti
Máme 3 varianty řešení vašeho problému
Zobrazit

Koupě nebo prodej nemovitosti

Zajistíme pro vás kompletní smluvní a právní servis související s koupí či prodejem nemovitosti. Zvládneme to do 48 hodin, bezchybně a profesionálně.

Zobrazit nabídku

Dům, byt nebo pozemek kupujete (či prodáváte) zpravidla jen několikrát za život. Pomůžeme vám s kupní smlouvou i zápisem do katastru, aby vaším jediným úkolem byla radost z vydařeného obchodu.

Můžete si vybrat ze tří balíčků právních služeb:

Základ

Příprava nebo kontrola dokumentace

5500 Kčvčetně DPH
 • Sepsání nebo kontrola kupní smlouvy (včetně budoucí smlouvy)
 • Sepsání nebo kontrola rezervační smlouvy
 • Kontrola smlouvy o úschově kupní ceny
 • Kontrola úvěrové a zástavní smlouvy
 • Návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí
 • Poskytneme advokátní úschovu kupní ceny
 • Daňové přiznání k dani z nemovitých věcí
 • Konzultace s odborníkem na úvěrové podmínky
 • Konzultace s advokátem 30 minut
 • Zpracování řešení do 4 dnů

Objednat

Zobrazit ukázku řešení (PDF)

Standard

Rozšířený smluvní servis, banka & katastr

7000 Kčvčetně DPH
 • Sepsání nebo kontrola kupní smlouvy (včetně budoucí smlouvy)
 • Sepsání nebo kontrola rezervační smlouvy
 • Kontrola smlouvy o úschově kupní ceny
 • Kontrola úvěrové a zástavní smlouvy
 • Návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí
 • Poskytneme advokátní úschovu kupní ceny
 • Daňové přiznání k dani z nemovitých věcí
 • Konzultace s odborníkem na úvěrové podmínky
 • Konzultace s advokátem 60 minut
 • Zpracování řešení do 3 dnů

Objednat

Zobrazit ukázku řešení (PDF)

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ

Premium

Kompletní servis & úschova kupní ceny

10900 Kčvčetně DPH
 • Sepsání nebo kontrola kupní smlouvy (včetně budoucí smlouvy)
 • Sepsání nebo kontrola rezervační smlouvy
 • Sepsání smlouvy o úschově kupní ceny
 • Kontrola úvěrové a zástavní smlouvy
 • Návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí
 • Poskytneme advokátní úschovu kupní ceny
 • Daňové přiznání k dani z nemovitých věcí
 • Konzultace s odborníkem na úvěrové podmínky
 • Konzultace s advokátem 90 minut
 • Zpracování řešení do 48 hodin

Objednat

Zobrazit ukázku řešení (PDF)

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Odložená platba

Můžete platit až po dokončení služby.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Co všechno pro vás při koupi či prodeji nemovitosti zajistíme

V Dostupném advokátovi máme právní odborníky, kteří se na nemovitosti dlouhodobě specializují. Díky jejich erudici a zkušenostem jsme pomohli už stovkám klientů k úspěšným transakcím, ušetřili jim spoustu starostí, času i peněz a ochránili je před úskalími realitního světa.

Ošetříme rizika a smlouvy pro vás zkontrolujeme do dvou dnů

Rezervační smlouvy, smluvní pokuty a neplatnost kupní smlouvy patří k nejčastějším strašákům našich klientů. Vždyť jde většinou o nemalé peníze. Proto těmto dokumentům věnujeme mimořádnou péči.

Prodáváte-li nemovitost, připravíme pro vás perfektní balíček všech potřebných smluv (především rezervační, kupní a smlouva o smlouvě budoucí) bez právních nedostatků.

Pokud nemovitost kupujete, provedeme vás celým procesem a důkladně zkotrolujeme smlouvy, abyste se neupsali k něčemu, čeho byste později mohli litovat.

Nenecháme vás zkrátka podepsat smlouvu, která by vás poškodila. A protože jsme schopni dokument zkontrolovat do 48 hodin, snižujeme riziko, že vám vysněnou nemovitost někdo vyfoukne před nosem. Díky našim službám můžete ušetřit až desítky tisíc za provizi realitní kanceláři.

Kupní smlouva za dva dny, zápis do katastru na první pokus

Každý měsíc zabezpečujeme pro naše klienty několik desítek realitních transakcí. Řešíme kupní smlouvy na míru pro všechny možné typy nemovitostí (byty, domy, nebytové prostory, pozemky, garáže, sklady), přičemž nejčastěji to bývají bytové jednotky v osobním vlastnictví. Radíme také při zřizování nebo výmazu zástavního práva. Staráme se o to, aby složení a výplata kupní ceny proběhla bezpečně a bez komplikací.

Kupní smlouvu vždy důkladně zkontrolujeme, aby v ní byly uvedeny všechny potřebné náležitosti a nepřihodlo se vám to, co paní Haně. Pomůžeme vám i se zápisem do katastru nemovitostí. Poradíme vám s daní z nemovitých věcí, s převodem družstevního bytu do osobního vlastnictví nebo se zástavním právem smluvním. S našimi službami si rovněž kupujete pojistku, že koupě dopadne po právní stránce dle vašich představ.

Tip: stáhněte si zdarma e-book: Jak koupit nebo prodat nemovitost bez rizika.

Řešíte koupi či prodej přes realitní kancelář? Nechte si spolupráci zkontrolovat nezávislým právníkem!

Pokud prodáváte nebo kupujete nemovitost přes realitního makléře, není od věci si ověřit, že jím předložená smlouva je pro vás výhodná, bezpečná a že nemovitost není zatížena právními vadami. Pomůžeme vám mimo jiné v těchto bodech:

Vzory smluv z internetu se můžou prodražit

Říkáte si, že nepotřebujete odbornou pomoc s kupní smlouvou na nemovitost, protože takových smluv je plný internet? Stačí si najít vzor kupní smlouvy na nemovitost a můžete podepisovat… Jenže kvalita takových anonymních šablon bývá nevalná a následky špatně sepsané smlouvy mohou být katastrofální.

Smlouva vytvořená nebo zkontrolovaná advokátem se specializací na nemovitostní právo vás před nepříjemnými překvapeními účinně ochrání. V Dostupném advokátovi máme zkušené právní experty a garantujeme správnost všech smluv podle nového občanského zákoníku (NOZ).

S čím už jsme klientům pomohli?

Každý měsíc pomůžeme s koupí několika desítek nemovitostí. Z hlediska objemu a odbornosti patříme mezi nejvýznamnější odborníky na problematiku převodů nemovitostí v ČR. Přečtěte si příběhy některých z našich klientů:

Kdo se vám bude věnovat

ondrej ondrejMobile

JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D.

10 let praxe

Ještě před pár lety vypadalo poskytování právních služeb on-line jako utopie. Pro některé byla ta představa dokonce směšná. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu k právu a spravedlnosti pro každého.

lucka luckaMobile

Mgr. Lucie Petránková

11 let praxe

Smlouva má být podle zákona odraz vůle jejích stran. My jsme tu od toho, aby tomu tak skutečně bylo a vše proběhlo bez zbytečných zádrhelů.

Recenze služby Dostupný advokát

Jan Vrátný, Veselí nad Lužnicí

před 1 rokem

Orientuji se v prostředí, ve kterém dlouhodobě podnikám. Před nedávnem jsem se ale dostal do nepředvídatelných problémů a potřeboval jsem právní pomoc. Nechtěl jsem obvolávat právní kanceláře a pokoušet se domlouvat v kdovíjakých odborných termínech. Proto jsem zvolil vyhledání i výběr právní služby pomocí internetu. A mohu s klidným svědomím říci: „dobře jsem sáhnul“. Lidé (zobrazit více) z Dostupnyadvokat.cz na můj dotaz ihned reagovali a po upřesnění mého požadavku mi vypracovali smlouvu šitou na míru dané situaci. S prací i cenou jsem byl moc spokojen. Celý příběh.

Jan Kresteš

před 1 rokem

Dostupného advokáta mohu jedině doporučit! Nabízel jsem místnost k podnájmu a potřeboval jsem dobře vypracovanou podnájemní smlouvu. Nejdříve jsem si stáhl z nejmenovaných webových stránek vzor podnájemní smlouvy. Vzor podnájemní smlouvy vypadal dobře, mně tam nic nechybělo. Ovšem nejsem právník a vždy se může objevit nějaký důležitý detail, který by tam mohl chybět. Obrátil jsem (zobrazit více) se tedy na Dostupného advokáta, aby mi poradil a pomohl v této věci. Stačil jeden telefonát a reakce byla rychlá. Vše za rozumnou cenu vyřízeno do tří dnů. Neměl jsem s tím tedy práci a podnájemní smlouva od dostupného advokáta byla více detailnější. Pokud tedy potřebujete právní pomoc, právní služby a nemáte tolik peněz, abyste si mohli dovolit platit drahého advokáta, Dostupný advokát je nejlepší volbou pro vás. Vřele doporučuji!

Kateřina Petrašová

před 1 rokem

Dobrý den, dnes jsem obdržela kladné „Vyrozumění o provedeném vkladu do KN“. Chtěla bych tímto velice poděkovat za neskutečně výbornou službu absolutnímu laikovi, který má pouze jasnou představu co chce. Jednalo se o převod vlastnického práva nemovitosti z otce na dceru a syna, vč. věcného břemene – bezúplatné doživotní užívání. S takto dobře postavenou službou (zobrazit více) Dobrý den, dnes jsem obdržela kladné „Vyrozumění o provedeném vkladu do KN“. Chtěla bych tímto velice poděkovat za neskutečně výbornou službu absolutnímu laikovi, který má pouze jasnou představu co chce. Jednalo se o převod vlastnického práva nemovitosti z otce na dceru a syna, vč. věcného břemene – bezúplatné doživotní užívání. S takto dobře postavenou službou jsem se opravdu dlouho nesetkala, neskutečně jasné a rychlé jednání za přesně stanovených podmínek. Průběh celého řízení proběhl bez jediného zaváhání, ač jsme měli obavy ohledně opakovaného podáním návrhu na vklad do KN s tím, že „něco“ není v pořádku. Opravdu chválím – za 1!!! Moc děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání!


Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení Vašeho právního problému na pár kliknutí.

SPUSTIT VIDEO
1:07
1

Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2

Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3

Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Kdy tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich balíčků? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

490 Kč

Zjistit víc

Odpověď od advokáta
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3500 Kč

Zjistit víc

Články z blogu

Podepisování smlouvy při prodeji domu

Prodej domu — na co si dát pozor

Prodej rodinného domu je procesem, který zahrnuje celou řadu právních úkonů. I drobná chyba vás přitom může připravit o hodně — v lepším případě bude stát mnoho času, v tom…

5. 7. 2021
New apartment building

Prodej bytu – praktické tipy z praxe

Prodej bytu je pro mnoho z nás obchodem, který uskutečníme opravdu jen jednou za život. Určitě tak nechceme riskovat nepříjemnosti, které by mohly vyplynout z chybně zpracované kupní smlouvy či…

3. 7. 2021

Jsme členy

Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2022