avatar-01@2x
Právní pomoc při podání vysvětlení
Máme 1 variantu řešení vašeho problému
Zobrazit

Právní pomoc při podání vysvětlení

Přišlo vám předvolání k vysvětlení na policii? Nevíte přesně, čeho se týká a domníváte se, že si při výslechu nějak přitížíte? Neponechejte nic náhodě a vše předem zkonzultujte s advokátem.

  • Analýza trestněprávní situace,
  • Vysvětlení průběhu výslechu a souvisejících práv i povinností klienta
  • Návrh strategie a taktiky během výslechu
  • Příprava nabídky právního zastoupení
  • Zpracování řešení do 48 hodin
  • Využijte-li k řešení svého problému našich služeb vrátíme vám poplatek 990 Kč
990 Kčvčetně DPH

Při předvolání na k podání vysvětlení se nevyplatí vyčkávat, „s čím policie přijde“, ale být předem připraveni na to, co nás během výslechu může potkat a jak se zachovat. Je dobré vědět, kdy mohu odmítnout podat vysvětlení a jaké jsou sankce za podání křivého vysvětlení.

V určitém případě lze jako následné řešení zvolit i doprovod advokáta. Lze to víc než doporučit v případě, kdy se obáváte obvinění z trestného činu.

Advokát v tuto chvíli sice nemá postavení obhájce, ale i přesto může klientovi účinně pomoci a poradit na místě. Můžete se s ním v průběhu podání vysvětlení poradit a on sám může také na základě svých zkušeností navrhovat provedení dalších důkazů apod.

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

221103_dostupny-advokat_074 221103_dostupny-advokat_074

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

221103_dostupny-advokat_047 221103_dostupny-advokat_047

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

221103_dostupny-advokat_071 221103_dostupny-advokat_071

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád různé triky, kteří se někdy snaží využít nevědomosti kupujících.

Jaké jsou výhody této služby?

Přestože je podání vysvětlení je pouze přípravný úkon, při kterém není nárok na obhajobu, vyplatí se ale právní pomoc advokáta. Ten s vámi může zkonzultovat průběh vedení výslechu a navrhnout správnou strategii. Na výslech na policii se vydáte s jistotou a víte přesně, jaká jsou vaše práva a jak si počínat.

Jak proběhne naše spolupráce a co v rámci služby získáte?

  1. Návrh řešení objednáte online, z pohodlí svého domova.
  2. Jeden z našich advokátů, který je odborníkem na vámi trestní právo, vás kontaktuje, aby s vámi probral detaily vašeho případu.
  3. Jakmile má advokát všechny potřebné informace, provede právní analýzu a navrhne další postup, ohledně kterého se s vámi spojí. Navrhne strategii postupu a poučí vás o vašich právech a vhodné taktice. Pakliže se předpokládá doprovod k podání vysvětlení, případně další právní zastoupení, je součástí návrhu i stanovení ceny právních služeb, které by vedly ke zdárnému vyřešení případu.
  4. Pokud se rozhodnete ve spolupráci s námi pokračovat, advokát připraví potřebné dokumenty a nastíní strategii případného zastupování u soudu. Využijete-li služby Dostupného advokáta, pak máte vypracování návrhu zdarma. Pustíme se do vyřešení a poplatek uhrazený za tuto službu vám jednoduše vrátíme.

Tip: Co přesně znamená předvolání k vysvětlení a jaké fáze trestního č řízení se týká? Jaká jsou v této souvislosti vaše práva a povinnosti? To vše jsme podrobně rozebrali v našem článku.

Tuto službu oceníte, pokud:

Proč využít služby Dostupného advokáta?

Co můžete očekávat od Dostupného advokáta?

Po důkladné analýze vaší situace a navržení dalšího postupu vám můžeme pomoci i s doprovodem či právním zastoupení. Hrozí-li vám trestní řízení, ve kterém byste mohl figurovat jako obviněný, poradíme vám, na co ve vašem řízení poukazovat a jaké důkazy si případně opatřit.

Záruky služby pro klienta

Z našich zkušeností víme, že i pouhá přítomnost advokáta během podání vysvětlení zaručí klientovi zacházení, které je přesně v souladu se zákonem. I bez přítomnosti právníka je ovšem dobré, aby klient projevil znalost svých práv a nenechal se při jejich uplatňování odbýt.

Investice do právní pomoci v této fázi může výrazně zvýšit možnost, že nedojde k rozběhnutí trestního řízení a potřeby rozsáhlé obhajoby.

V případě, kdy by ovšem obhajoba byla přece jen nezbytná, nastíníme svým klientům možnosti postupu, ale konečné rozhodnutí necháváme vždy v jejich plné režii. Zvolenou strategii můžete kdykoliv změnit, případně se s námi domluvit na zpracování jiné strategie.

S Dostupným advokátem máte vždy jistotu, že bude vždy vše probíhat dle vašich představ, a to s naší podporou a plným právním servisem.

V čem bývá naše pomoc při podání vysvětlení přínosná?

Během naší dlouholeté praxe jsme se mimo jine podíleli na následujících případech:

Recenze služby Dostupný advokát

Petr Medek

před 2 roky

Největší benefit spatřuji v tom, že nikam nemusíte, vše vyřídíte z domova nebo kanceláře. S Dostupným advokátem spolupracujeme už několik let a vždy jsme byli spokojeni.

Kateřina Petrašová

před 2 roky

Dobrý den, dnes jsem obdržela kladné „Vyrozumění o provedeném vkladu do KN“. Chtěla bych tímto velice poděkovat za neskutečně výbornou službu absolutnímu laikovi, který má pouze jasnou představu co chce. Jednalo se o převod vlastnického práva nemovitosti z otce na dceru a syna, vč. věcného břemene – bezúplatné doživotní užívání. S takto dobře postavenou službou (zobrazit více) Dobrý den, dnes jsem obdržela kladné „Vyrozumění o provedeném vkladu do KN“. Chtěla bych tímto velice poděkovat za neskutečně výbornou službu absolutnímu laikovi, který má pouze jasnou představu co chce. Jednalo se o převod vlastnického práva nemovitosti z otce na dceru a syna, vč. věcného břemene – bezúplatné doživotní užívání. S takto dobře postavenou službou jsem se opravdu dlouho nesetkala, neskutečně jasné a rychlé jednání za přesně stanovených podmínek. Průběh celého řízení proběhl bez jediného zaváhání, ač jsme měli obavy ohledně opakovaného podáním návrhu na vklad do KN s tím, že „něco“ není v pořádku. Opravdu chválím – za 1!!! Moc děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání!

Monika Holcátová, Praha

před 2 roky

S darovací smlouvou od vás jsem neměla na katastru nejmenší problém. Pracovnice u okénka se podívala na logo a poznamenala, že vaše smlouvy jsou vždy v pořádku. Dostupný advokát mi navíc telefonicky vysvětlil věci kolem věcného břemene, které by mne jako laika vůbec nenapadly. Nevím, co na službě zlepšit, jsem naprosto spokojená.


Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Když tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz i s podklady a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3 500 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

podání vysvětlení na policii

V čem spočívá předvolání k podání vysvětlení?

Dostat výzvu k podání vysvětlení od policie či správního úřadu může leckoho vyděsit. Ne vždy jste si totiž vědomi, že jste například byli přítomni trestnému činu nebo dokonce něco spáchali.…

12. 5. 2022
zákrok policie, zadržení podezřelého

Jaké úkony proti vám může použít policista?

Spáchali jste dopravní přestupek, účastnili jste se pokojné demonstrace, která se zvrhla v násilný akt, nebo jste byli jen ve špatnou dobu na špatném místě a stali se svědky zločinu.…

7. 6. 2022
policisté, příslušníci policie ČR

Jak rozlišíte strážníka a policistu a jaké jsou jejich pravomoci?

Dostat se do kontaktu a možná i do potyčky s policistou či strážníkem se může přihodit komukoliv - nemusíte být zrovna ekologický aktivista, který se právě přilepil k silnici. Jak…

7. 6. 2022

Jsme členy

Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2023