avatar-01@2x
Chci dát v práci výpověď
Máme 1 variantu řešení vašeho problému
Zobrazit

Chci dát v práci výpověď

Pokud se chystáte dát výpověď v práci, ochráníme vaše práva. S námi máte jistotu, že vaše výpověď bude platná a vy nepřijdete o nic, na co máte dle pracovní smlouvy nárok. Vše vám pomůžeme vyřešit už do dvou dnů, pohodlně a on-line.

  • Vzor výpovědi ze zaměstnaneckého poměru
  • Výpověď ze zaměstnání na míru vašemu případu
  • Konzultace s advokátem 30 minut
  • Zpracování kompletního řešení do 48 hodin
3 000 Kčvčetně DPH

Chcete ukončit pracovní poměr? Poradíme vám, jaké jsou vaše možnosti a kterou se vyplatí využít. Nespoléhejte na anonymní vzory a rady z bezplatné právní poradny. Mohou vám spíše zkomplikovat život a v konečném důsledku nemusí ochránit vaše práva, neboť nepamatují na všechny možné varianty. Rovněž mohou vést k neplatně podané výpovědi. Jedině rada poskytnutá advokátem, který se specializuje na pracovní právo, vás opravdu účinně ochrání.

Garantujeme vám bezchybnost ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnance podle zákoníku práce.

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

221103_dostupny-advokat_074 221103_dostupny-advokat_074

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

221103_dostupny-advokat_047 221103_dostupny-advokat_047

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

221103_dostupny-advokat_087 221103_dostupny-advokat_087

Před pár lety vypadalo poskytování právních služeb on-line jako utopie. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu ke spravedlnosti.

Vzory stažené z internetu nejsou řešením

Podání výpovědi ze zaměstnaneckého poměru se může jevit jako velmi snadná záležitost, protože na internetu najdete desítky vzorů a rad, jak na to. Tyto vzory se ale (například v případě státních zaměstnanců ve služebním poměru) vůbec nemusejí vztahovat na vaši situaci, v níž se nacházíte.

Pokud by vaše výpověď byla z nějakého důvodu neplatná a zaměstnavatel vám oznámil, že trvá na tom, abyste nadále vykonávali svou práci, pracovní poměr neskončí. A jestliže byste po takové výzvě zaměstnavatele přesto do práce nechodili, mohl by po vás požadovat náhradu škody, která by mu vznikla. Z tohoto důvodu radíme klientům internetové vzory nevyužívat.

Co pro vás před sepsáním výpovědi zajistíme?

Probereme s vámi aktuální situaci týkající se vašeho pracovního poměru. Byl vám nabídnut návrh dohody o rozvázání pracovního poměru? Byla porušena vaše práva jako zaměstnance? To vše v návrhu řešení pro vás zohledníme.

Pokud bylo zasaženo do vašich práv, například  vám nebyla vyplácena mzda, ocitáte se ve velmi svízelné situaci, v níž je třeba vědět, na co máte nárok. Podle zákona o ochraně zaměstnanců vám může být při platební neschopnosti zaměstnavatele za určitých okolností vyplacena mzda úřadem práce. Také můžete mít nárok i na okamžité zrušení pracovního poměru.

Poradíme vám, na co vše máte nárok a v jaké situaci se vám vyplatí v práci setrvat a kdy je vhodnější zaměstnavatele opustit a hledat stabilnější zaměstnání. 

S čím vám pomůžeme při sepisování výpovědi?

Zkontrolujeme a případně upravíme a doplníme vámi napsanou výpověď, nebo vám připravíme bezchybnou výpověď na míru. Doporučíme, jak postupovat dále, když například zaměstnavatel nechce výpověď přijmout. Pokud by se situace měla nějakým způsobem vyostřit, poradíme, jaké důkazy zajistit.

Jak spolupráce probíhá?

První kontakt probíhá online prostřednictvím našeho elektronického formuláře. Následně vás kontaktuje náš advokát, který si během krátkého telefonického rozhovoru doplní všechny nezbytné údaje. Na základě všech podkladů pak  zhodnotí rizika a cíl vaší výpovědi.

Není-li výpověď  tím nejlepším řešením, poradíme vám, jak postupovat efektivněji. Dohodneme-li se společně na vhodném postupu, připravíme pro vás návrh dokumentu (např. výpovědi či okamžitého ukončení pracovního poměru) a dáme vám ho k připomínkám.

Záruky služby pro klienta

Návrh řešení je možné v jakékoliv fázi upravit. I v případě, kdy se společně domluvíme například na podání výpovědi, není později vyloučen jakýkoliv vámi navržený jiný postup.

Proč využít služby Dostupného advokáta?

S čím jsme už klientům pomohli?

Recenze služby Dostupný advokát

Pavel Kasal

před 2 roky

Při předčasném odstoupení od operativního leasingu mi byla vyúčtována nesmyslně vysoká částka za to, že se vůz údajně prodal za podstatně nižší cenu, než byla jeho tržní hodnota. To se mi samozřejmě nezdálo, a tak jsem se obrátil na Dostupného advokáta, který se velice rychle seznámil s celým případem a následně mi doporučil možné varianty, jak se bránit. (zobrazit více) Samozřejmě mi pomohli připravit potřebné podklady. Díky nim jsem musel uhradit pouze zlomek původní částky a tím ušetřil desetitisíce korun.

Kateřina Petrašová

před 2 roky

Dobrý den, dnes jsem obdržela kladné „Vyrozumění o provedeném vkladu do KN“. Chtěla bych tímto velice poděkovat za neskutečně výbornou službu absolutnímu laikovi, který má pouze jasnou představu co chce. Jednalo se o převod vlastnického práva nemovitosti z otce na dceru a syna, vč. věcného břemene – bezúplatné doživotní užívání. S takto dobře postavenou službou jsem se opravdu dlouho (zobrazit více) Dobrý den, dnes jsem obdržela kladné „Vyrozumění o provedeném vkladu do KN“. Chtěla bych tímto velice poděkovat za neskutečně výbornou službu absolutnímu laikovi, který má pouze jasnou představu co chce. Jednalo se o převod vlastnického práva nemovitosti z otce na dceru a syna, vč. věcného břemene – bezúplatné doživotní užívání. S takto dobře postavenou službou jsem se opravdu dlouho nesetkala, neskutečně jasné a rychlé jednání za přesně stanovených podmínek. Průběh celého řízení proběhl bez jediného zaváhání, ač jsme měli obavy ohledně opakovaného podáním návrhu na vklad do KN s tím, že „něco“ není v pořádku. Opravdu chválím – za 1!!! Moc děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání!

MgA. Tomáš Klein, Zlín

před 2 roky

Nechal jsem si tu několikrát zkontrolovat smlouvu od dodavatele a sepsali mi rovněž smlouvu o dílo. Služby dobré, nemusím nikam za advokátem chodit, vše se vyřídí online, značka ideál.

Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Kdy tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz i s podklady a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3 500 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

Znáte nás z médií
ct-inverse
hn-inverse
idnes-inverse
prima-inverse
ihned-inverse
cro-inverse
Logo Česká advokátní komora logo-apek-male
Sledujte novinky
Dostupný advokát © 2013-2023