Chci dát v práci výpověď

Pokud se chystáte dát výpověď v práci, ochráníme vaše práva. S námi máte jistotu, že vaše výpověď bude platná a vy nepřijdete o nic, na co máte dle pracovní smlouvy nárok. Vše vám pomůžeme vyřešit už do dvou dnů, pohodlně a on-line.

 • Vzor výpovědi ze zaměstnaneckého poměru
 • Výpověď ze zaměstnání na míru vašemu případu
 • Konzultace s advokátem 30 minut
 • Zpracování kompletního řešení do 48 hodin
3 200 Kčvčetně DPH

Chcete ukončit pracovní poměr? Poradíme vám, jaké jsou vaše možnosti a kterou se vyplatí využít. Nespoléhejte na anonymní vzory a rady z bezplatné právní poradny. Mohou vám spíše zkomplikovat život a v konečném důsledku nemusí ochránit vaše práva, neboť nepamatují na všechny možné varianty. Rovněž mohou vést k neplatně podané výpovědi. Jedině rada poskytnutá advokátem, který se specializuje na pracovní právo, vás opravdu účinně ochrání.

Garantujeme vám bezchybnost ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnance podle zákoníku práce.

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

221103_dostupny-advokat_074 221103_dostupny-advokat_074

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

221103_dostupny-advokat_047 221103_dostupny-advokat_047

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

Ondřej Preuss Ondřej Preuss

Před pár lety vypadalo poskytování právních služeb on-line jako utopie. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu ke spravedlnosti.

S čím vám pomůžeme při sepisování výpovědi?

Zkontrolujeme a případně upravíme a doplníme vámi napsanou výpověď, nebo vám připravíme bezchybnou výpověď na míru. Doporučíme, jak postupovat dále, když například zaměstnavatel nechce výpověď přijmout. Pokud by se situace měla nějakým způsobem vyostřit, poradíme, jaké důkazy zajistit.

Probereme s vámi aktuální situaci týkající se vašeho pracovního poměru. Byl vám nabídnut návrh dohody o rozvázání pracovního poměru? Byla porušena vaše práva jako zaměstnance? To vše v návrhu řešení pro vás zohledníme.

Pokud bylo zasaženo do vašich práv, například  vám nebyla vyplácena mzda, ocitáte se ve velmi svízelné situaci, v níž je třeba vědět, na co máte nárok. Podle zákona o ochraně zaměstnanců vám může být při platební neschopnosti zaměstnavatele za určitých okolností vyplacena mzda úřadem práce. Také můžete mít nárok i na okamžité zrušení pracovního poměru.

Poradíme vám, na co vše máte nárok a v jaké situaci se vám vyplatí v práci setrvat a kdy je vhodnější zaměstnavatele opustit a hledat stabilnější zaměstnání. 

Vzory stažené z internetu nejsou řešením

Podání výpovědi ze zaměstnaneckého poměru se může jevit jako velmi snadná záležitost, protože na internetu najdete desítky vzorů a rad, jak na to. Tyto vzory se ale (například v případě státních zaměstnanců ve služebním poměru) vůbec nemusejí vztahovat na vaši situaci, v níž se nacházíte.

Pokud by vaše výpověď byla z nějakého důvodu neplatná a zaměstnavatel vám oznámil, že trvá na tom, abyste nadále vykonávali svou práci, pracovní poměr neskončí. A jestliže byste po takové výzvě zaměstnavatele přesto do práce nechodili, mohl by po vás požadovat náhradu škody, která by mu vznikla. Z tohoto důvodu radíme klientům internetové vzory nevyužívat.

Jak spolupráce probíhá?

První kontakt probíhá online prostřednictvím našeho elektronického formuláře. Následně vás kontaktuje náš advokát, který si během krátkého telefonického rozhovoru doplní všechny nezbytné údaje. Na základě všech podkladů pak  zhodnotí rizika a cíl vaší výpovědi.

Není-li výpověď  tím nejlepším řešením, poradíme vám, jak postupovat efektivněji. Dohodneme-li se společně na vhodném postupu, připravíme pro vás návrh dokumentu (např. výpovědi či okamžitého ukončení pracovního poměru) a dáme vám ho k připomínkám.

S čím jsme už klientům pomohli?

 • Radíme klientům při všech způsobech ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnance, včetně výpovědi z pracovního poměru a ukončení dohody o pracovní činnosti nebo dohody o provedení práce.
 • Mnoha klientům jsme připomínkovali dohodu o ukončení pracovního poměru tak, aby je zaměstnavatel nenutil podepsat dokument, v němž se vzdávají svých práv.
 • Zaměstnancům zaměstnavatele v insolvenci jsme pomáhali nejenom s ukončením pracovního poměru, ale také se získáním všech jejich mzdových a finančních nároků.

Proč využít služby Dostupného advokáta?

 • Dokument (výpověď) je připraven licencovanými advokáty – budete tak mít jistotu, že odpovídá aktuálním právním předpisům.
 • Kvalita, za kterou si stojíme – bude se vám vždy věnovat právník specialista, který dané oblasti rozumí a zpracoval už mnoho desítek nájemních smluv.
 • Vyloučíme všechna právní rizika – upozorníme vás na všechny možné komplikace.
 • Zpracujeme výpověď či jiný návrh dle vašich konkrétních požadavků,

Záruky služby pro klienta

Návrh řešení je možné v jakékoliv fázi upravit. I v případě, kdy se společně domluvíme například na podání výpovědi, není později vyloučen jakýkoliv vámi navržený jiný postup.

Reference služby Dostupný advokát

Martin Bartoš

před 9 měsíců

Ověřil jsem si, jak postupovat při ukončení pracovního poměru uzavřeného na dobu určitou.

Michaela P.

před 3 roky

Vzhledem k tomu, že pro nás bylo rozhodnutí koupit nemovitost krokem do neznáma, obrátili jsme se na Dostupného advokáta. Byla to ta naprosto nejlepší volba. Provedl nás celým procesem, od rezervace nemovitosti až po poskytnutí úschovy finančních prostředků. Všechny dokumenty ke koupi byly překontrolány, přepracovány a doplněny tak, že jsme je mohli bez obav podepsat. Právník Mgr. Svobodný, (zobrazit více) který se nás ujal, byl vždy připraven obratem zodpovědět všechny naše dotazy, poskytnout rady jak dále postupovat a hlavně vnesl do celé záležitosti pocit jistoty, že bojuje za nás. Až se opět dostaneme do situace, ve které budeme potřebovat právní radu, tak pro nás není jiná volba než Dostupný advokát. Děkujeme.

Pavla Kramolišová

před 6 roky

Team Dostupneho advokáta je tvořen profesionaly s lidským přístupem. Mají me vrele doporučení!

Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Kdy tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz i s podklady a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3 700 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

Znáte nás z médií
ct-inverse
hn-inverse
idnes-inverse
prima-inverse
ihned-inverse
cro-inverse
Logo Česká advokátní komora logo-apek-male Logo Advokátní kancelář roku 2023
Sledujte novinky
Dostupný advokát © 2013-2023