Ondřej Preuss
Sepsání závěti
Máme 1 variantu řešení vašeho problému
Zobrazit

Sepsání závěti

Připravíme závěť přesně dle vašich požadavků a současně dle platných předpisů tak, aby byla nenapadnutelná. To vše do pěti pracovních dnů a za předem stanovenou cenu.

Chcete rozhodnout o tom, kdo po vás bude dědit?  Mít jistotu, že bude vaše poslední vůle skutečně respektována?

Co vše pro vás v rámci služby sepsání závěti zajistíme?

  • Rychlé zpracování a osvědčená spolupráce s notářem
  • Vyhnete se riziku neplatnosti či nenalezení závěti
  • Poplatek za notářské služby je již v ceně zahrnut

Dostupný advokát jako jedna z mála advokátních kanceláří nabízí služby týkající se poslední vůle. Nevíte-li, jak sepsat závěť tak, aby splňovala formální i obsahové náležitosti a nebyla smetena ze stolu pro neplatnost,  s důvěrou kontaktujte nás.

9900 Kčvčetně DPH
  • Konzultace o možnostech posledního pořízení
  • Zvláštní pořízení o vydědění či odkazu
  • Sepsání závěti u notáře
  • Uložení závěti ve speciálním registru
  • Návrh budete mít hotov do 5 dnů

Objednat

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Odložená platba

Můžete platit až po dokončení služby.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Rychlé zpracování a osvědčená spolupráce s notářem

Společně projdeme vaše požadavky (či připravený návrh), případně vše společně zformulujeme. Přichystáme koncept závěti tak, aby byl v souladu se zákonem a pamatoval i na neopomenutelné dědice. Zprostředkujeme rovněž setkání s notářem, který sepíše výslednou podobu závěti a uloží ji ve speciálním registru. Pro výslednou cenu ani rychlost služby není podstatná hodnota vašeho majetku. 

S dědickým právem máme četné zkušenosti a spolupráce s naším notářem funguje bezchybně. Díky nám budete mít jistotu, že bude vaše vůle respektována.

Vyhnete se riziku neplatnosti či nenalezení závěti

Častým rizikem doma sepsaných závětí je nedostatek některé ze zákonných náležitostí, bezdůvodné vynechání neopomenutelných dědiců, případně to, že se o závěti založené doma v šanonu vůbec neví a ani nemusí být objevena. Váš záměr ohledně vašeho majetku tak nemusí být vůbec respektován.

Dědické řízení za situace, kdy není závěť sepsána, je zdlouhavá záležitost, která nejednou vede k rozhádání dědiců. I tomu se dá sepsáním poslední vůle zamezit.

Spolupráce s profesionály se vyplatí

V Dostupném advokátovi máme experty na dědické právo, kteří řešili během své praxe mnoho různých závětí. Velkou výhodou pro naše klienty je spolupráce se spolehlivým a zavedeným notářem, jehož služby se našim klientům osvědčily.

Proč využít služby Dostupného advokáta?

S čím jsme už klientům pomohli?

K dnešnímu dni jsme v oblasti dědického práva pomohli již ve stovkách konkrétních případů, kdy kromě sepisování závětí šlo o:

Kdo se vám bude věnovat

ondrej ondrejMobile

JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D.

10 let praxe

Ještě před pár lety vypadalo poskytování právních služeb on-line jako utopie. Pro některé byla ta představa dokonce směšná. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu k právu a spravedlnosti pro každého.

marek marekMobile

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád triky některých realitních zástupců, kteří se snaží využít nevědomosti obyčejných lidí.

Recenze služby Dostupný advokát

Anna Marková

před 2 roky

Já osobně jsem člověk, který neví o smlouvách a „právnických“ věcech zhola nic. Naštěstí pro mě je tu služba Dostupný advokát! Potřebovala jsem vypracovat darovací a podnájemní smlouvu na družstevní byt. V DA vše vyřídili bezproblémově, rychle a k tomu si za práci řekli rozumnou cenu. Pokud jste neznalec jako já a chcete mít smlouvy (zobrazit více) v pořádku, doporučuji Vám se na Dostupného advokáta obrátit.

Jan Kresteš

před 2 roky

Dostupného advokáta mohu jedině doporučit! Nabízel jsem místnost k podnájmu a potřeboval jsem dobře vypracovanou podnájemní smlouvu. Nejdříve jsem si stáhl z nejmenovaných webových stránek vzor podnájemní smlouvy. Vzor podnájemní smlouvy vypadal dobře, mně tam nic nechybělo. Ovšem nejsem právník a vždy se může objevit nějaký důležitý detail, který by tam mohl chybět. Obrátil jsem (zobrazit více) se tedy na Dostupného advokáta, aby mi poradil a pomohl v této věci. Stačil jeden telefonát a reakce byla rychlá. Vše za rozumnou cenu vyřízeno do tří dnů. Neměl jsem s tím tedy práci a podnájemní smlouva od dostupného advokáta byla více detailnější. Pokud tedy potřebujete právní pomoc, právní služby a nemáte tolik peněz, abyste si mohli dovolit platit drahého advokáta, Dostupný advokát je nejlepší volbou pro vás. Vřele doporučuji!

Stanislava Losartová

před 3 měsíce

Služby dostupného advokáta jsem využila již 2x. Jednou cca před pěti lety a jednou letos. Pokaždé mě nachystali smlouvy do pár hodin, byli pro mě vždy po ruce na telefonu, nemusela jsem nikam jezdit, za mě doopravdy profesionálové ve svém oboru. Velké díky zejména panu Mgr. Marku Svobodnému který mi během pár hodin nově připravil (zobrazit více) správně důležitou smlouvu, která okamžitě prošla a kterou mi právníci z jiné společnosti připravili 3x chybně. I v budoucnu bych se vždy obrátila již jenom na ně v záležitostech ohledně nemovitostí.


Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení Vašeho právního problému na pár kliknutí.

SPUSTIT VIDEO
1:07
1

Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2

Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3

Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Když tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich balíčků? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zjistit víc

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3500 Kč

Zjistit víc

Články z blogu

starší muž podepisuje svou závěť

Závěť, aneb jak předejít sporům mezi dědici

Dohady a nevraživost mezi dědici se v souvislosti s vypořádáním dědictví často objevují. Lze jim předcházet sepsáním závěti? A jak se tento typ pořízení liší od dědické smlouvy či dovětku?

24. 10. 2022
Rodina ve smutečním se loučí s pozůstalým a řeší dědictví

Jak projít dědickým řízením bez obav

Rozloučení se zesnulým je emočně velmi náročná situace. A starosti tím bohužel nekončí, protože musí proběhnout dědické řízení, během něhož se dělí majetek zůstavitele mezi dědice. Poradíme vám, jak tuto…

21. 9. 2021
starší pár podepisuje dokumenty

Sepsání závěti a vypořádání dědictví

Jak řekl Epikuros, jsme-li, není smrti, je-li smrt, nejsme. Co se stane s naším majetkem, právy a povinnostmi poté, co už nejsme, je jedna z právních otázek. Jak se na…

6. 6. 2018

Jsme členy

Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2022