Výpověď z pracovního poměru | Dostupný advokát

PRÁVNÍ KONZULTACE

Potřebujete poradit a nenašli jste své téma mezi balíčky právních služeb? Ať už jde o konkrétní právní problém nebo obecnou právní radu, vše s vámi vyřešíme během KONZULTACE.

Chtějí vás vyhodit z práce?

Dostali jste neférovou výpověď z práce nebo vám zaměstnavatel předložil nevýhodnou dohodu o rozvázání pracovního poměru? Neházejte flintu do žita a vezměte si příklad z pana Médi v našem videu. Vždy tu bude někdo, kdo se za vás postaví. I malý medvídek pak může „zařvat“ jako grizzly a zahnat do kouta krále džungle.

SLOVNÍČEK

Potřebujete lépe porozumět některému z termínů? Podívejte se do našeho slovníčku.

Hlavní strana » Pracovní právo

Dostal(a) jsem výpověď z práce

Dostali jste nespravedlivou výpověď z práce nebo vám byla předložena dohoda o rozvázání pracovního poměru, se kterou nesouhlasíte? Nevzdávejte se svých nároků předčasně. My vám pomůžeme bránit vaše práva. Rychle. Efektivně. A důkladně.

Chci dát výpověď zaměstnanci

Potřebujete dát výpověď zaměstnanci a nevíte, zda je nejvhodnějším způsobem dohoda o rozvázání pracovního poměru (laicky výpověď dohodou) nebo výpověď z pracovního poměru? Zhodnotíme situaci a navrhneme pro vás správné řešení.

Chci dát v práci výpověď

Máte v úmyslu dát výpověď zaměstnavateli? Ve většině běžných případů k tomuto účelu postačí vzor výpovědi, který vám nabízíme ke stažení zdarma. V komplikovaných případech jsme vám připraveni s podáním výpovědí pomoci.