Zastupování poškozeného v trestním řízení

Pokud jste v postavení poškozeného v trestním řízení, pak disponujete speciálními procesními právy, které je dobré znát. V takovéto situaci se vyplatí být zastoupen advokátem.

 • Základní analýza vhodného postupu
 • Vyhodnocení rozsahu nároku
 • Návrh strategie vedení sporu, včetně návrhu ceny právního řešení
 • Příprava nabídky právního zastoupení
 • Zpracování řešení do tří dnů
 • Využijete-li k následnému řešení svého problému našich služeb, vrátíme vám poplatek 990 Kč
990 Kčvčetně DPH

Ať už jde o krádež peněženky v tramvaji, přepadení v parku či domácí násilí, mají poškození a oběti trestných činů zákonem zaktovena svá práva. My vám pomůžeme tato práva vymoci.

Tuto službu oceníte, pokud:

 • Jste obětí či pozůstalým po oběti trestného činu.
 • Nechcete být sami v nelehké situaci, v níž se nacházíte.
 • Chcete, aby s vámi bylo zacházeno ve všech stádiích trestního řízení s plným respektem a s přihlédnutím ke všem vašim právům.
 • Hledáte spolehlivého advokáta, který se v oblasti trestního práva vyzná a dovede se postavit za vaše práva.
Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Zastupování poškozeného v trestním řízení

990 Kč řešení do tří dnů Objednat
Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád triky realitních kanceláří, které se někdy snaží využít své pozice.

Jaké jsou výhody této služby?

Obětem (či pozůstalým po obětech) trestného činu náleží řada práv, mimo jiné právo na zdvořilý a šetrný přístup, právo na informace, právo na peněžitou pomoc a často také právo na náhradu škody. Posledního z uvedených nároků se lze také domáhat jak na základě samostatné žaloby v občanskoprávním řízení, tak také v rámci trestního řízení. Naši odborníci navrhnou postup tak, aby se maximalizovala šance na úspěch.

Je-li oběť v postavení svědka a musí stanout tváří v tvář pachateli, nejedná se o jednoduchou situaci. S pomocí advokáta se lze ale na celý postup připravit, případně v určitých případech i zabránit kontaktu s pachatelem. I to může významně prospět ke klidu poškozené osoby a dosažení spravedlnosti u soudu.

Jak proběhne naše spolupráce a co v rámci služby získáte?

 • Návrh řešení objednáte online, z pohodlí vašeho domova.
 • Jeden z našich advokátů, který je odborníkem na trestní právo, vás kontaktuje, aby s vámi probral detaily vašeho případu a navrhl další postup. Součástí je i stanovení ceny právních služeb, které by vedly ke zdárnému vyřešení případu.
 • Pokud se rozhodnete pro další spolupráci s námi, advokát připraví potřebné dokumenty a nastíní strategii případného zastupování.Využijete-li služby Dostupného advokáta, pak máte vypracování návrhu zdarma. Pustíme se do vyřešení a poplatek uhrazený za tuto službu vám jednoduše vrátíme.

Tip: Trestním řízením jsme se zabývali v našem článku na blogu. Najdete zde informace, jaké jsou jeho jednotlivé fáze a na co se připravit.

Co můžete očekávat od Dostupného advokáta?

Po analýze vaší situace a navržení dalšího postupu vám pomůžeme s přípravou potřebných dokumentů či v zastoupení. Poradíme vám, na co poukazovat a jaké důkazy si případně opatřit.

 • Dostupný advokát bude chránit vaše práva. Vyhodnocením vašeho případu i následnou přípravou zastupování se bude zabývat advokát s více než 10 lety zkušeností v oblasti trestního práva.
 • Dostupný advokát má za sebou mnoho případů, a přesto ke každému přistupuje individuálně a věnuje mu maximální pozornost a péči. Uvědomujeme si, že žádné dva případy nejsou stejné, a proto je potřeba připravit obhajobu přesně na míru. Zajistíme vám rychlý a nenáročný přístup ke spravedlnosti.
 • Veškerou komunikaci se svým advokátem zvládnete online nebo po telefonu. Kompletní řešení budete mít k dispozici do tří dnů.

Tip: Právy obětí trestných činů jsme se zabývali v našem samostatném článku.

Záruky služby pro klienta

Našim klientům nastíníme možnosti postupu, ale konečné rozhodnutí jak postupovat necháváme vždy v jejich plné režii. Kdykoliv tak lze navržený postup změnit.

S Dostupným advokátem máte vždy jistotu, že bude vždy vše probíhat dle vašich představ, a to s naší podporou a plným právním servisem.

Reference služby Dostupný advokát

Recenze služby

Pavel Kasal

před 4 roky

Při předčasném odstoupení od operativního leasingu mi byla vyúčtována nesmyslně vysoká částka za to, že se vůz údajně prodal za podstatně nižší cenu, než byla jeho tržní hodnota. To se mi samozřejmě nezdálo, a tak jsem se obrátil na Dostupného advokáta, který se velice rychle seznámil s celým případem a následně mi doporučil možné varianty, (zobrazit více) jak se bránit. Samozřejmě mi pomohli připravit potřebné podklady. Díky nim jsem musel uhradit pouze zlomek původní částky a tím ušetřil desetitisíce korun.

Recenze služby

Luboš Zeman

před 9 měsíců

Obrátil jsem se o právní poradu – moje žádost byla vyřízena velmi rychle, kvalitně a hlavně kvalifikovaně. Všichni byli milí a ochotní. Mohu jen doporučit!

Recenze služby

Jiří Dušil

před 2 roky

Potřeboval jsem poradit s odstoupením od již podepsané smlouvy. Zadal jsem poptávku, druhý den se mi ozval advokát, který se mnou vše probral a doporučil postup. Na základě doporučeného postupu firma odstoupila od smlouvy a já dostal svoje peníze zpět. Mockrát děkuji a přeji firmě Dostupný advokát ať se Vám daří.

Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Když tato služba není vhodná?

Zeptejte se umělé inteligence a ujistěte se, že jste vybrali správnou službu.

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci a vám navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

Znáte nás z médií
Logo Česká advokátní komora Apek Logo Advokátní kancelář roku 2023 a 2024
Sledujte novinky
Facebook Dostupný advokát Twitter / X Dostupný advokát
Dostupný advokát © 2013-2024