Právní poradenství pro SVJ a bytová družstva | Dostupný advokát

PRÁVNÍ KONZULTACE

Potřebujete poradit a nenašli jste své téma mezi balíčky právních služeb? Ať už jde o konkrétní právní problém nebo obecnou právní radu, vše s vámi vyřešíme během KONZULTACE.

SLOVNÍČEK

Potřebujete lépe porozumět některému z termínů? Podívejte se do našeho slovníčku.

Hlavní strana » SVJ a bytová družstva

Právník pro SVJ a BD

Chcete se kdykoli poradit ve vašem společenství vlastníků nebo bytovém družstvu s právníkem, který Vám bude neustále k dispozici? S jakoukoli právní záležitostí ve vašem SVJ nebo BD vám pomůžeme, ať už osobně, po telefonu, e-mailu nebo třeba skypu, navíc za zlomek obvyklých cen. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova.

Stanovy SVJ nebo bytového družstva

Připravíme nové stanovy nebo zkontrolujeme ty stávající pro SVJ nebo bytové družstvo. Přesně podle vašich požadavků tak, aby odpovídaly všem zákonným normám. Se stanovami připravenými Dostupným advokátem budete spokojeni vy i všichni vaši sousedé.

Domovní řád

Sousedské vztahy jsou daleko složitější, než by se mohlo zdát. Myslíte si, že se sousedem máte společného jen to, že si od něj občas vypůjčíte trochu cukru? Nenechte se plést, sousedské vztahy mají i právní rámce, který je nutné dodržet. Což zjišťujeme často až ve chvíli, kdy nám někdo negativně zasáhne do životě. Dohlédneme na to, abyste v domě všichni žili spokojeně a přitom v souladu s právem.

Zápisy do obchodního rejstříku

Změny v obchodním rejstříku je lepší nechat na profesionálech, kteří vědí, jak na to, než pokusy o vyplnění formulářů a dohledáváním podkladů trávit hodiny a hodiny svého času.