Právní poradenství pro SVJ a bytová družstva | Dostupný advokát

PRÁVNÍ KONZULTACE

Potřebujete poradit a nenašli jste své téma mezi balíčky právních služeb? Ať už jde o konkrétní právní problém nebo obecnou právní radu, vše s vámi vyřešíme během KONZULTACE.

SLOVNÍČEK

Potřebujete lépe porozumět některému z termínů? Podívejte se do našeho slovníčku.

Hlavní strana » SVJ a bytová družstva

Právník SVJ a BD na rok

S naší exkluzivní službou pro společenství vlastníků jednotek a bytová družstva máte neustálý přístup k advokátovi – specialistovi na bytové právo – a to za zlomek obvyklých cen. Jsme jedni z mála, ne-li jediní, kdo takovou službu nabízí. A budeme rádi nápomocni i vám.

Stanovy SVJ nebo bytového družstva

Připravíme nové stanovy nebo zkontrolujeme ty stávající pro SVJ nebo bytové družstvo. Přesně podle vašich požadavků tak, aby odpovídaly všem zákonným normám. Se stanovami připravenými Dostupným advokátem budete spokojeni vy i všichni vaši sousedé.

Změny v obchodním rejstříku

S námi máte jistotu, že zápis proběhne hladce a na první pokus. Změny v obchodním rejstříku je lepší nechat na profesionálech, kteří vědí, jak na to. S pokusy o vyplnění formulářů a hledáním podkladů můžete zbytečně strávit hodiny svého času. Pomůžeme vašemu společenství vlastníků jednotek (SVJ), bytovému družstvu (BD), obchodní společnosti nebo spolku či nadaci s jakýmkoli zápisem do obchodního rejstříku.