Kontakt

JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D. a jeho tým vám pomůže s jakoukoliv právní otázkou.

Zavolejte nám,


+420 775 420 436
(Po–Pá: 8–18)

info@dostupnyadvokat.cz
e-mail pro obecné dotazy

nebo napište

Nechte nám na sebe prosím kontakt a odpovědný advokát z našeho týmu se vám neprodleně ozve. Rádi odpovíme na vaše otázky a poradíme, jak dále postupovat.

Povinné položky formuláře jsou označeny znakem *

  Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů. Stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

  Dostupná kancelář v centru Prahy

  Otevřeli jsme pro vás kancelář na adrese V Jámě 699/1, Praha 1 v 5. patře – zobrazit na mapě – 2 minuty chůze od Václavského náměstí nebo stanice metra Můstek. V kanceláři nás po předchozí domluvě můžete navštívit a projednat vaši záležitost. Pomoci vám však umíme i bez osobní návštěvy kdekoliv on-line.

  homePhoto

  V Jámě 699/1
  Praha 1

  Zobrazit na mapě

  Kontakt1
  Kontakt2
  Kontakt3
  Kontakt4
  contactVideo

  Potkat se můžeme i na dálku přes videohovor

  Zavolat si můžeme přes Skype, Zoom nebo Google Meet

  Pracují pro vás respektovaní odborníci

  Členové našeho týmu patří k respektovaným specialistům ve svých oborech. Přednášejí právo na univerzitě, jsou zváni jako odborníci do prestižních médií a podílejí se na kultivaci legislativního prostředí v ČR. Pokud jste advokát a dostal jste se do situace, že nemůžete poskytnout zákazníkovi právní službu, podívejte se, co naše platforma nabízí advokátům.

  ondrej ondrejMobile

  JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D.

  10 let praxe

  Ještě před pár lety vypadalo poskytování právních služeb on-line jako utopie. Pro některé byla ta představa dokonce směšná. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu k právu a spravedlnosti pro každého.

  lucka luckaMobile

  Mgr. Lucie Petránková

  11 let praxe

  Smlouva má být podle zákona odraz vůle jejích stran. My jsme tu od toho, aby tomu tak skutečně bylo a vše proběhlo bez zbytečných zádrhelů.

  eva evaMobile

  JUDr. Eva Šimková

  11 let praxe

  Právní rada by měla být vlastně strohá. Nemusí být protkaná nekonečnou řadou paragrafů. Důležité je, aby ji klient pochopil a byla mu k užitku. Totou zásadou se snažím vždy přistupovat ke složitým i jednoduchým zadáním.

  marek marekMobile

  Mgr. Marek Svobodný

  13 let praxe

  Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád triky některých realitních zástupců, kteří se snaží využít nevědomosti obyčejných lidí.

  Lucie Klostermannová Lucie Klostermannová

  Ing. Lucie Klostermannová

  5 let praxe

  Mám ráda pořádek ve spisech a ráda komunikuji s lidmi a proto mne baví práce asistentky v Dostupném advokátovi. Kolegové i naši klienti oceňují, že jsem jim k ruce vždy, když to potřebují. Nerada odkládám věci na zítra, ale i o pět minut.

  Jirka Chomát Jirka Chomát

  Jirka Chomát

  20 let praxe

  S kolegy dlouhodobě spolupracuji, ač nejsem advokát, na strategickém rozvoji projektu a na marketingu. Za těch několik let společné práce jsme se postupně stali jedničkou v poskytování právních služeb on-line.

  Fakturační údaje

  Dostupný advokát s.r.o.

  V Jámě 699/1, 110 00 Praha 1 — Nové město

  IČO: 09788336, DIČ: CZ09788336

  ID datové schránky: 43rg7hp

  e.č. ČAK: 15597

  Jsme členy

  Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

  Znáte nás z médií

  Dostupný advokát © 2013-2022