Kontakt

JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D. a jeho tým vám pomůže s jakoukoliv právní otázkou.

Kontaktuje nás,


+420 775 420 436
(Po–Pá: 8–18)

info@dostupnyadvokat.cz
e-mail pro běžné dotazy

nebo napište

Nechte nám na sebe prosím kontakt a odpovědný advokát z našeho týmu se vám neprodleně ozve. Rádi odpovíme na vaše otázky a poradíme, jak dále postupovat.

Povinné položky formuláře jsou označeny znakem *

  Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů. Stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

  Dostupné kanceláře

  Otevřeli jsme pro vás dvě kanceláře, kde nás po předchozí domluvě můžete navštívit a projednat vaši záležitost. Pomoci vám však umíme i bez osobní návštěvy kdekoliv on-line.

  Potkat se můžeme i na dálku přes videohovor

  Zavolat si můžeme přes Skype, Zoom nebo Google Meet

  Pracují pro vás respektovaní odborníci

  Členové našeho týmu patří k respektovaným specialistům ve svých oborech. Přednášejí právo na univerzitě, jsou zváni jako odborníci do prestižních médií a podílejí se na kultivaci legislativního prostředí v ČR. Pokud jste advokát a dostal jste se do situace, že nemůžete poskytnout zákazníkovi právní službu, podívejte se, co naše platforma nabízí advokátům.

  Ondřej Preuss

  Před pár lety vypadalo poskytování právních služeb on-line jako utopie. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu ke spravedlnosti.

  Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

  Mgr. Marek Svobodný

  13 let praxe

  Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád triky realitních kanceláří, které se někdy snaží využít své pozice.

  Smlouva má podle zákona odrážet vůli smluvních stran. My jsme tu od toho, aby byla ještě k tomu jednoduchá, srozumitelná, a aby vše proběhlo hladce bez zbytečných zádrhelů.

  JUDr. Marek Chlebik

  10 let praxe

  Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

  Ing. Lucie Klostermannová

  5 let praxe

  Mám ráda pořádek ve spisech a ráda komunikuji s lidmi a proto mne baví práce asistentky. Kolegové i naši klienti oceňují, že jsem jim k ruce vždy, když to potřebují. Nerada cokoliv odkládám.

  Jirka Chomát

  20 let praxe

  S kolegy dlouhodobě spolupracuji, ač nejsem advokát, na strategickém rozvoji projektu a na marketingu. Za těch několik let společné práce jsme se postupně stali jedničkou na trhu.

  Nikola Šedová

  Mgr. Nikola Šedová

  16 let praxe

  Zákony bývají napsané složitě a pro laika je takřka nemožné se v nich vyznat. Zkouším je převyprávět na našem blogu tak, aby se v nich zorientoval úplně každý.

  Fakturační údaje

  Dostupný advokát s.r.o.

  V Jámě 699/1, 110 00 Praha 1 — Nové město

  IČO: 09788336, DIČ: CZ09788336

  ID datové schránky: 43rg7hp

  e.č. ČAK: 15597

  Informace pro média

  Kontakt pro média: pr@dostupnyadvokat.cz

  Zmínky v médiích na našem blogu

  Loga a fotografie v tiskové kvalitě

  Znáte nás z médií
  Logo Česká advokátní komora Apek Logo Advokátní kancelář roku 2023 a 2024
  Sledujte novinky
  Facebook Dostupný advokát Twitter / X Dostupný advokát
  Dostupný advokát © 2013-2024