O Dostupném advokátovi

Jsme tým zkušených advokátů a dalších právních specialistů, kteří naplno využívají komunikačních vymožeností moderní doby. Můžeme tak nepřetržitě poskytovat právní poradenství lidem z celé České republiky – pružně a za dostupnou cenu. Aniž bychom přitom slevili ze své odbornosti.

Tisíce úspěšně vyřešených případů.
150+ nových zákazníků každý měsíc.
90 % požadavků vyřešeno do 2 dnů.

Mohli jste o nás slyšet

Jediná on-line právní platforma u nás

U zrodu Dostupného advokáta stála myšlenka, zda by právní služby nemohly být poskytovány odborněji, rychleji a levněji – aby si kvalitní právní pomoc mohl dovolit každý a aby se mu jí dostalo včas. Některým našim kolegům taková vize přišla směšná, ale my věřili, že s pomocí internetu a dalších komunikačních vymožeností ji dokážeme naplnit. A tak jsme v roce 2014 spustili online právní službu Dostupný advokát. Od té doby jsme rozšířili náš tým, vyladili fungování celé služby a pomohli tisícovkám klientů. Přečtěte si, jak naše služby zákazníci hodnotí.

Ondřej Preuss
Ještě před pár lety vypadalo poskytování právních služeb on-line jako utopie. Pro některé byla ta představa dokonce směšná. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu k právu a spravedlnosti pro každého.
JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D.,
advokát a zakladatel Dostupný advokát

Jak to funguje?

Každý měsíc se na nás obracejí stovky zákazníků s prosbou o právní pomoc. Na dotazy reagujeme do druhého pracovního dne a velkou část případů se nám následně podaří vyřešit do 48 hodin. Pokud je naopak věc složitější a dojde až k soudu, máme mimořádně vysokou úspěšnost u soudních jednání. Jednak proto, že s klienty umíme komunikovat a na jednání se dobře připravit. A pak také proto, že k soudu vysíláme specialisty na právní oblast, které se kauza týká. Přečtěte si, jak naše služba funguje.

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení Vašeho právního problému na pár kliknutí.

SPUSTIT VIDEO
1:07
1

Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2

Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3

Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Pracují pro vás respektovaní odborníci

Členové našeho týmu patří k respektovaným specialistům ve svých oborech. Přednášejí právo na univerzitě, jsou zváni jako odborníci do prestižních médií a podílejí se na kultivaci legislativního prostředí v ČR. Pokud jste advokát a dostal jste se do situace, že nemůžete poskytnout zákazníkovi právní službu, podívejte se, co naše platforma nabízí advokátům.

ondrej ondrejMobile

JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D.

10 let praxe

Ještě před pár lety vypadalo poskytování právních služeb on-line jako utopie. Pro některé byla ta představa dokonce směšná. My ale věříme, že mít snadný přístup k právníkovi znamená otevřenou cestu k právu a spravedlnosti pro každého.

lucka luckaMobile

Mgr. Lucie Petránková

11 let praxe

Smlouva má být podle zákona odraz vůle jejích stran. My jsme tu od toho, aby tomu tak skutečně bylo a vše proběhlo bez zbytečných zádrhelů.

marek marekMobile

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád triky některých realitních zástupců, kteří se snaží využít nevědomosti obyčejných lidí.

eva evaMobile

JUDr. Eva Šimková

11 let praxe

Právní rada by měla být vlastně strohá. Nemusí být protkaná nekonečnou řadou paragrafů. Důležité je, aby ji klient pochopil a byla mu k užitku. Totou zásadou se snažím vždy přistupovat ke složitým i jednoduchým zadáním.

Lucie Klostermannová Lucie Klostermannová

Ing. Lucie Klostermannová

5 let praxe

Mám ráda pořádek ve spisech a ráda komunikuji s lidmi a proto mne baví práce asistentky v Dostupném advokátovi. Kolegové i naši klienti oceňují, že jsem jim k ruce vždy, když to potřebují. Nerada odkládám věci na zítra, ale i o pět minut.

Jirka Chomát Jirka Chomát

Jirka Chomát

20 let praxe

S kolegy dlouhodobě spolupracuji, ač nejsem advokát, na strategickém rozvoji projektu a na marketingu. Za těch několik let společné práce jsme se postupně stali jedničkou v poskytování právních služeb on-line.

Nevíte si rady s právním problémem?

Tým online právníků Dostupný advokát vám jej vyřeší.

Řešení právního problému na míru

Vyřešte libovolný právní problém s týmem Dostupného advokáta! Do 24 hodin vám navrhneme řešení vaší situace a spočítáme, kolik vás to bude stát. Cena za vypracování návrhu je 390 Kč. Když si u nás navržené služby objednáte, máte vypracování návrhu zdarma.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše zvládneme online
Takže ušetříte čas i peníze za dopravu.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Jsme členy

Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2022