Právník pro podnikání

Potřebujete právní pomoc v podnikání? Nemáte čas hledat pokaždé znovu právníka pro svou firmu? Domlouvat jeho časové možnosti, dobývat se na něj a řešit s ním fakturaci? Nebo dokonce potřebujete mít advokáta neustále k dispozici?

Zobrazit nabídku

Standard

Právník na 6 měsíců

5 100 Kčvčetně DPH
 • Konzultace jakékoliv právní otázky v celkové délce tři hodiny měsíčně. Hodiny jsou volně převoditelné do dalšího měsíce.
 • Sepsání či kontrola smlouvy, podání nebo jiného právního dokumentu.
 • Zastoupení při jednání s protistranou nebo u soudu či úřadu.
 • Délka trvání služby 6 měsíců.
 • Službu čerpáte i hradíte měsíčně, proto při objednávce platíte pouze cenu prvního měsíce 5100 Kč včetně DPH, celkově tedy 6 × 5100 včetně DPH.

Objednat

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ

Premium

Právník na 12 měsíců

11 200 Kčvčetně DPH
 • Konzultace jakékoliv právní otázky v celkové délce sedm hodin měsíčně. Hodiny jsou volně převoditelné do dalšího měsíce.
 • Sepsání či kontrola smlouvy, podání nebo jiného právního dokumentu.
 • Zastoupení při jednání s protistranou nebo u soudu či úřadu.
 • Délka trvání služby 12 měsíců.
 • Službu čerpáte i hradíte měsíčně, proto při objednávce platíte pouze cenu prvního měsíce měsíce 11200 Kč včetně DPH, celkově tedy 12 × 11200 včetně DPH.

Objednat

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád triky realitních kanceláří, které se někdy snaží využít své pozice.

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

Dostupný právník po celý rok, vaše jistota

Náš tým zkušených advokátů je tu pro vás. Nabízíme konzultace jak osobně, tak také z pohodlí vaší kanceláře, přes telefon, e-mail nebo třeba Google Meets. Pomůžeme vám ve všech oblastech podnikání, ať už jde licence, ochranné známky, pracovně-právní agendu, či u dojednávání smluv či jiných dokumentů obchodního práva.

Balíček obsahuje předplacené služby, které můžete volně využít na rychlou konzultaci konkrétního problému (tj. kdykoliv zavolat advokátovi) nebo na kontrolu či přípravu jakéhokoliv právního dokumentu či na zastupování před soudem, úřadem a v jednání s protistranou. Nevyužijete-li své tři (či sedm) hodiny konzultací v jednom měsíci, volně se vám převedou do dalšího měsíce, a to i opakovaně.

Před čím vás dovedeme ochránit?

Konzultace s advokátem vás může upozornit na aktuální změny v právní úpravě, případně nové požadavky, které na vás klade zákon ohledně vašeho podnikání či pracovněprávní agendy. Díky spolupráci s námi se můžete spolehnout na kvalitu a bezchybnost svých smluv a nemusíte se bát nám přenechat právní řešení svých problémů se zaměstnanci. Pomůžeme vám připravit korporátní změny, dokumenty týkající se GDPR, využívání cookies či ochrany dobrého jména. Bohaté zkušenosti máme rovněž s vymáháním pohledávek.

Jak spolupráce probíhá?

 1. Službu objednáte online, z pohodlí vaší kanceláře.
 2. Náš advokát vás kontaktuje a domluví s vámi, jaké jsou konkrétní představy o spolupráci (pravidelná spolupráce v určitou dobu, nárazově dle potřeb apod.).
 3. Při objednání zaplatíte cenu služby za jeden měsíc. Následně vám přijde opakovaně faktura po dobu šesti či dvanácti měsíců dle objednané služby. Nevyužité hodiny z jednoho měsíce se vám převádějí do měsíce následujícího, a to i opakovaně, až do konce sjednané lhůty.

Komu jsme již pomohli?

 • Urychlili jsme zaplacení dluhu panu Jaromírovi, jehož pekárně dlužil odběratel desítky tisíc korun.
 • Sladili jsme kompletní pracovněprávní dokumentaci, včetně mzdových výměrů, pracovních náplní a vnitřních pracovněprávních směrnic pro řadu firem.
 • Navrhli jsme nejvhodnější formy vzniku pracovněprávních vztahů (mimo pracovních smluv např. dohody o pracovní činnosti či dohody o provedení práce), s ohledem na chod firmy i veškeré daňové aspekty řešení.
 • Klientovi jsme pomohli například při uzavírání pobočky firmy a hromadném propouštění zaměstnanců.
 • Pomohli jsme desítkám firem s registrací ochranných známek i s licenčními smlouvami na průmyslová práva.
 • Mnohé společnosti nám přenechávají své zápisy do obchodního rejstříku.
 • Pomáháme rovněž s přípravou bezproblémového nájmu firemních prostor pro podnikání.

Proč využít služby Dostupného advokáta?

 • Služba je poskytována licencovanými advokáty – budete tak mít jistotu, že odpovídá nejlepším standardům.
 • Kvalita, za kterou si stojíme – bude se vám vždy věnovat právník specialista, který dané oblasti rozumí a zpracoval už stovky právních zadání z nejrůznějších oblastí firemního práva.
 • Vyloučíme všechna právní rizika – upozorníme vás na všechny možné komplikace.
 • Zpracujeme připomínky dle konkrétních požadavků klienta.

Jaké vám nabízíme záruky?

Jsme tým, v rámci kterého pokrýváme drtivou většinu všech právních specializací. S námi máte jistotu, že se vám bude vždy věnovat odborník na danou oblast. Každý advokát je přitom ze zákona pojištěný, takže součástí ceny služby je rovněž odpovědnost advokáta za správnost veškerých zpracovaných dokumentů.

Reference služby Dostupný advokát

Recenze služby

Tomáš Hrdlička, Nové Strašecí

před 3 roky

Jít osobně za advokátem mně přišlo dost nepříjemné. S Dostupným advokátem jsem ale všechno vyřídil bez toho, abych se s kýmkoli vůbec musel setkat. Koupil jsem u něj konzultaci, protože mě zaměstnavatel vyslal na dlouhodobou pracovní cestu do dost exotické země, aniž by mi cokoli vysvětlil a já jsem ani nevěděl, na co mám nárok. (zobrazit více) Advokát přes skype příjemný, služba rychlá, můžu jen doporučit.

Recenze služby

Michaela P.

před 3 roky

Vzhledem k tomu, že pro nás bylo rozhodnutí koupit nemovitost krokem do neznáma, obrátili jsme se na Dostupného advokáta. Byla to ta naprosto nejlepší volba. Provedl nás celým procesem, od rezervace nemovitosti až po poskytnutí úschovy finančních prostředků. Všechny dokumenty ke koupi byly překontrolány, přepracovány a doplněny tak, že jsme je mohli bez obav podepsat. (zobrazit více) Právník Mgr. Svobodný, který se nás ujal, byl vždy připraven obratem zodpovědět všechny naše dotazy, poskytnout rady jak dále postupovat a hlavně vnesl do celé záležitosti pocit jistoty, že bojuje za nás. Až se opět dostaneme do situace, ve které budeme potřebovat právní radu, tak pro nás není jiná volba než Dostupný advokát. Děkujeme.

Recenze služby

Tomáš Václavík

před 6 měsíců

Všem vřele doporučuji. Profesionalita, ochota.

Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Kdy tato služba není vhodná?

Zeptejte se umělé inteligence a ujistěte se, že jste vybrali správnou službu.

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci a vám navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz i s podklady a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace, pokud si to budete přát.

3 700 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

Znáte nás z médií
Logo Česká advokátní komora Apek Logo Advokátní kancelář roku 2023
Sledujte novinky
Facebook Dostupný advokát Twitter / X Dostupný advokát
Dostupný advokát © 2013-2024