Vymáhání pohledávky

Vymáhání pohledávky prostřednictvím naší služby vám zpravidla zaručí rychlejší, efektivnější a výrazně levnější řešení. Ušetříte si týdny či měsíce proseb a upomínek o zaplacení a zpravidla ušetříte i za nákladné soudní řešení.

 • Analýza šancí při vymáhání dlužné částky
 • Návrh strategie vymáhání pohledávky
 • Návrh ceny právního řešení
 • Příprava nabídky právního zastoupení
 • Konzultace s advokátem
 • Zpracování řešení do 48 hodin
 • Využijte-li k řešení svého problému našich služeb, vrátíme vám poplatek 390 Kč
390 Kčvčetně DPH

Jaké jsou výhody této služby?

U vymáhání pohledávek samotným věřitelem mnozí dlužníci hřeší například na dosavadní dobré (rodinné, kamarádské či obchodní) vztahy a domnívají se, že jim donekonečna opakovaný příslib zaplacení bude procházet. V okamžiku, kdy s dlužníkem začnete komunikovat prostřednictvím advokátní kanceláře, zvýší se násobně jeho vstřícnost, stejně jako rychlost řešení jeho závazku. Často ani nemusí dojít na žádná soudní řízení.

Zaplacení dluhu se domůžete, pokud vaše podání bude po právní stránce pečlivě vyargumentované a o vašem nároku nebude pochyb. Je proto dobré výběr advokáta nepodcenit a zvolit kancelář, která má prokazatelné výsledky.

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád triky realitních kanceláří, které se někdy snaží využít své pozice.

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

Mgr. Blanka Baierová

10 let praxe

Plně chápu, že váš business je pro vás důležitý. Svěřte jej do mých rukou a já vám slibuji, že s ním budu zacházet jako s vlastním.

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

Co můžete očekávat od Dostupného advokáta?

Pokud se domníváte, že vám jiná osoba dluží peníze (případně službu či jiné plnění) ale dotyčný to nechce přiznat nebo splnění dluhu opakovaně oddaluje, jistotu do vašich práv spolehlivě vnese návrh na platební rozkaz, případně soudní žaloba a následné řízení. Zdaleka ne vždy je ale nezbytné hnát celou věc hned až před soud.

Právě vymáhání pohledávky prostřednictvím advokátní kanceláře vám zpravidla zaručí rychlejší, efektivnější a výrazně levnější řešení. Ušetříte si týdny či měsíce proseb a upomínek o zaplacení a zpravidla ušetříte i za nákladné soudní řešení. Vymáhání pohledávky prostřednictvím advokátní kanceláře  vás často ušetří nutnosti podávat žalobu, platit soudní poplatek a riskovat hrazení nákladů sporu protistraně.

Naši advokáti vás celým procesem provedou a navrhnou postup, který bude v dané situaci nezbytný a efektní. Dle reakcí protistrany lze postupovat i smírnou cestou, případně vymáhání kdykoliv přerušit, bude-li to vhodné.

Advokát, který bude analyzovat váš případ a navrhovat konkrétní řešení, má za sebou desítky úspěšných sporů a zastupování u soudu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, protože žádné dva případy nejsou stejné. Máte u něj jistotu vstřícného, avšak profesionálního přístupu a nechybí ani potřebné odhodlání dovést váš případ k požadovanému výsledku.

Veškerou komunikaci s advokátem zvládnete online nebo prostřednictvím telefonu. Po nahrání všech souvisejících dokumentů, které máte k dispozici, získáte první návrh řešení už do 48 hodin. Bude-li ovšem osobní setkání vaší podmínkou, není problém jí vyhovět.

Jak proběhne naše spolupráce a co v rámci služby získáte?

 1. Návrh řešení objednáte online, z pohodlí vašeho domova či kanceláře.
 2. Jeden z našich advokátů, který je odborníkem na vámi řešenou problematiku, vás kontaktuje, aby s vámi případně probral detaily a navrhnul další postup. Součástí je i stanovení ceny právních služeb, které povedou ke zdárnému vyřešení případu.
 3. Pokud se rozhodnete ve sporu pokračovat, advokát připraví potřebné dokumenty a nastíní strategii postupu a případného zastupování u soudu. Využijete-li služby Dostupného advokáta, pak máte vypracování návrhu zdarma. Pustíme se do vyřešení a poplatek uhrazený za tuto službu vám jednoduše vrátíme.

Tuto službu oceníte, pokud:

 • Půjčili jste peníze svému příbuznému či kamarádovi, ale on se nemá k žádnému zaplacení.
 • Obchodní partner vám dluží peníze a váš nárok zpochybňuje.
 • Vámi zaslaná upomínka či předžalobní výzva k zaplacení nepomohla a vy potřebujete zvolit důraznější řešení.
 • Chcete se domoci svého práva a dát svému nároku patřičnou váhu.

Tip: Detailně jsme se postupu při vymáhání pohledávky věnovali v našem článku na blogu.

Proč využít služby Dostupného advokáta?

 • Podání je připraveno licencovanými advokáty – budete tak mít jistotu, že odpovídá aktuálním právním předpisům.
 • Kvalita, za kterou si stojíme – bude se vám vždy věnovat právník specialista, který dané oblasti rozumí.
 • Vyloučíme všechna právní rizika – upozorníme vás na všechny možné komplikace.
 • Zpracujeme podání na soud a opravný prostředek dle vašich konkrétních požadavků.

S čím jsme už klientům pomohli?

Během naší dlouholeté praxe jsme klientům vymohli pohledávky v hodnotě mnoha milionů. Mimo jiné jsme:

 • Dosáhli zaplacení peněz ve výši několika set tisíc korun, které paní Magdaléně dlužila její sestra. Po naší intervenci přestala hledat výmluvy a postavila se ke splacení dluhu čelem.
 • Vymohli jsme zdánlivě nedobytné částky z faktur mnoha podnikatelů a živnostníků.
 • Přiměli jsme souseda od pana Filipa, aby uzavřel dohodu o narovnání dluhu, v ní se zavazuje splatit svůj dosavadní dluh ve výši několika desítek tisíc ve formě stavebních prací poskytnutých panu Filipovi. Takto transformovaný dluh “splatil” v následujících dvou měsících.
 • Zajistili jsme paní Haně vydání financí, které jí po rozvodu neoprávněně zadržoval bývalý manžel.
 • Získali jsme 150 tisíc korun pro pana Jaromíra, kterému dlužil jeho obchodní partner.

Záruky služby pro klienta

Našim klientům nastíníme možnosti postupu, ale konečné rozhodnutí necháváme vždy v jejich plné režii. Kdykoliv tak můžete vzít své podání zpět a ve sporu dále nepostupovat, případně jakýmkoliv jiným způsobem (daným rámcem zákona) můžete navržený postup změnit. Cílem nemusí být “vyhrát spor za každou cenu”, neboť někdy je největší výhrou dosažení smíru či mimosoudního vyrovnání.

S Dostupným advokátem máte vždy jistotu, že bude vždy vše probíhat dle vašich představ, a to s naší podporou a plným právním servisem.

Reference služby Dostupný advokát

Recenze služby

Michal Kutil

před 3 roky

Se službami jsem dlouhodobě spokojen 🙂 (používám opakovaně). Nejvíce se mi líbí, že jsem neustále online v obraze, v jakém je, co stavu. Díky

Recenze služby

Jan Vrátný, Veselí nad Lužnicí

před 4 roky

Orientuji se v prostředí, ve kterém dlouhodobě podnikám. Před nedávnem jsem se ale dostal do nepředvídatelných problémů a potřeboval jsem právní pomoc. Nechtěl jsem obvolávat právní kanceláře a pokoušet se domlouvat v kdovíjakých odborných termínech. Proto jsem zvolil vyhledání i výběr právní služby pomocí internetu. A mohu s klidným svědomím říci: „dobře jsem sáhnul“. Lidé (zobrazit více) z Dostupnyadvokat.cz na můj dotaz ihned reagovali a po upřesnění mého požadavku mi vypracovali smlouvu šitou na míru dané situaci. S prací i cenou jsem byl moc spokojen. Celý příběh.

Recenze služby

Radka Barbini

před 1 rokem

Profesionálové… Můj manžel nutně potřeboval radu a pomoc. Spokojenost.

Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Kdy tato služba není vhodná?

Zeptejte se umělé inteligence a ujistěte se, že jste vybrali správnou službu.

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci a vám navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

Znáte nás z médií
Logo Česká advokátní komora Apek Logo Advokátní kancelář roku 2023 a 2024
Sledujte novinky
Facebook Dostupný advokát Twitter / X Dostupný advokát
Dostupný advokát © 2013-2024