Podání trestního oznámení

Stali jste se obětí či svědkem trestného činu, zvažujete podání trestního oznámení? Poradíme, jak postupovat. Ochráníme vaše práva rychle, efektivně a výhodně.

 • Vyhodnocení vaší situace
 • Doporučení nejlepší strategie vůči protistraně
 • Zvážení trestního oznámení
 • Možnosti vymáhání škody ve prospěch poškozeného
 • Zpracování řešení do tří dnů
 • Využijete-li k následnému řešení svého problému našich služeb, vrátíme vám poplatek 990 Kč.
990 Kčvčetně DPH

Až dvě třetiny trestních oznámení jsou odloženy. Někdy je to proto, že o trestný čin skutečně nešlo, nebo se nepodařilo shromáždit dostatek důkazů. Často ale hraje roli i to, jakou podobu mělo trestní oznámení.

S naší pomocí budete mít jistotu, že jste učinili vše správně a minimalizujete tím riziko odložení trestního oznámení.

Věděli jste, že:

 • Za podání trestního oznámení se neplatí žádný správní poplatek?
 • Orgány činné v trestním řízení na základě oznámení prošetří, jestli opravdu došlo ke spáchání trestného činu,
 • a soud následně rozhodne o případné vině a trestu?
Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Podání trestního oznámení

990 Kč řešení do tří dnů Objednat
Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád triky realitních kanceláří, které se někdy snaží využít své pozice.

Co můžete očekávat od Dostupného advokáta?

 • Dostupný advokát bude chránit vaše práva. Vyhodnocením vaší situace a následnou přípravou trestního oznámení se bude zabývat advokát s více než 10 lety zkušeností v oblasti trestního práva.
 • Dostupný advokát má za sebou mnoho případů, a přesto ke každému přistupuje individuálně a věnuje mu maximální pozornost a péči. Uvědomuje si, že žádné dva případy nejsou stejné, a proto je potřeba připravit trestní oznámení přesně na míru. Zajistí vám rychlý a nenáročný přístup ke spravedlnosti.

Veškerou komunikaci se svým advokátem zvládnete online nebo po telefonu. Kompletní řešení budete mít k dispozici do tří dnů.

Proč pro trestní oznámení zvolit nás?

Zkušený advokát vždy přesně analyzuje vaši situaci a na základě toho navrhne další postup. Pokud se do celého procesu pustíte sami, můžete svůj případ špatně vyhodnotit a podat tak chybné trestní oznámení. V některých případech je například lepší žalovat náhradu škody než podat trestní oznámení. Měli byste také znát promlčecí lhůtu svého případu a myslet na to, že jednou podané trestní oznámení není možné stáhnout.

Řada lidí si v praxi plete trestní oznámení a žalobu, čemuž poté často odpovídají i chyby v dokumentech. Ve většině případů je tak trestní oznámení odloženo pro chybné sepsání nebo absenci důkazů.

Nejen z výše uvedených důvodů není vhodné spoléhat na anonymní vzor trestního oznámení stažený z internetu. Takový vzor může být příliš obecný a často i plný chyb. Kromě toho nikdy přesně nevystihne povahu vašeho případu. V něm je důležité rozpoznat a zdůraznit okolnosti, které vystihují trestnost činu.

S Dostupným advokátem získáte nejen bezchybné posouzení případu, ale také trestní oznámení sestavené na míru, které maximalizuje vaše šance před soudem.

Proč využít služby Dostupného advokáta?

 • Trestní oznámení i návrh postupu jsou připravovány licencovanými advokáty – budete tak mít jistotu, že vše odpovídá aktuálním právním předpisům.
 • Kvalita, za kterou si stojíme – bude se vám vždy věnovat právník specialista, který dané oblasti rozumí, zpracoval už mnoho desítek trestních oznámení.
 • Vyloučíme všechna právní rizika – upozorníme vás na všechny možné komplikace a pokusíme se jim předcházet.
 • Zpracujeme trestní oznámení dle konkrétních požadavků klienta.

Záruky služby pro klienta

Samotné trestní oznámení na policii či státním zastupitelství je bezplatné a nemůžete tím tedy nic ztratit. Je ale nezbytné vždy celou věc zkonzultovat s advokátem, abyste společně posoudili, zda podáním oznámení nemůžete nikoho křivě obvinit. Pokud by k tomu došlo, mohli byste se sami dopustit trestného činu křivého obvinění, za něž hrozí až dva roky odnětí svobody a v případě úmyslu dokonce tři roky. V případě závažných obvinění, schopných způsobit dotyčnému škodu velkého rozsahu, hrozí pachateli až deset let.

S naším advokátem celou situaci posoudíte tak, aby pro vás byla maximálně bezpečná.

Reference služby Dostupný advokát

Recenze služby

Jarka BL

před 2 roky

Potřebovala jsem podat co nejrychleji trestní oznámení a společnost „Dostupný advokát“ jsem našla náhodou na webových stránkách. Komunikace proběhla v pořádku. Trvalo asi týden a oznámení jsme odeslali. Mohu doporučit, byla jsem spokojená.

Recenze služby

Ronald Vališ

před 8 měsíců

Využil jsem služeb právnické kanceláře Dostupný advokát při řešení správní žaloby. JUDr. Chlebík žalobu vypracoval rychle a dobře, byl se mnou jako můj právní zástupce u krajského soudu a ve sporu s ČSSZ jsme byli úspěšní. Tímto ještě jednou děkuji za seriózní a kvalitní služby, rád se opět na tuto advokátní kancelář znovu obrátím, bude-li (zobrazit více) třeba. Mohu s důvěrou doporučit.

Recenze služby

Alena Bartoncova

před 2 roky

Rychlost, profesionalita a velmi příznivé ceny. Do druhého dne s Vámi po telefonu zkonzultují Váš problém, vše řešíte z domova bez čekání a objednávání. Těší mě a uklidňuje, že kdykoli budu potřebovat odbornou právní radu, mohu se kdykoli na „Dostupného advokáta“ obrátit a určitě to v budoucnu udělám. Jsou super! (zobrazit více) Rychlost, profesionalita a velmi příznivé ceny. Do druhého dne s Vámi po telefonu zkonzultují Váš problém, vše řešíte z domova bez čekání a objednávání. Těší mě a uklidňuje, že kdykoli budu potřebovat odbornou právní radu, mohu se kdykoli na „Dostupného advokáta“ obrátit a určitě to v budoucnu udělám. Jsou super!

Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Když tato služba není vhodná?

Zeptejte se umělé inteligence a ujistěte se, že jste vybrali správnou službu.

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci a vám navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz i s podklady a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace, pokud si to budete přát.

3 700 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

Znáte nás z médií
Logo Česká advokátní komora Apek Logo Advokátní kancelář roku 2023
Sledujte novinky
Facebook Dostupný advokát Twitter / X Dostupný advokát
Dostupný advokát © 2013-2024