avatar-01@2x
Trestní oznámení
Máme 2 varianty řešení vašeho problému
Zobrazit

Trestní oznámení

Projdeme podrobně váš případ a připravíme strategii, jak postupovat. Ochráníme vaše práva rychle, efektivně a výhodně. Kompletní řešení budete mít k dispozici do čtyř dnů.

Zobrazit nabídku

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ

Chci podat trestní oznámení

6 200 Kčvčetně DPH
 • Vyhodnocení vaší situace
 • Doporučení nejlepší strategie vůči protistraně
 • Sepsání trestního oznámení
 • Vymáhání škody ve prospěch poškozeného
 • Zastupování před orgány činnými v trestním řízení: 2000 Kč/hod (DPH a cestovné není zahrnuto v ceně)
 • Zpracování řešení do čtyř dnů

Objednat

Byl jsem obviněn

8 300 Kčvčetně DPH
 • Vyhodnocení závažnosti obvinění vůči vaší osobě
 • Doporučení strategie obrany
 • Příprava reakce na obvinění
 • Zastupování před orgány činnými v trestním řízení: 2000 Kč/hod (DPH a cestovné není zahrnuto v ceně)
 • Zpracování řešení do čtyř dnů

Objednat

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Odložená platba

Můžete platit až po dokončení služby.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

221103_dostupny-advokat_074 221103_dostupny-advokat_074

JUDr. Marek Chlebik

10 let praxe

Stále zvyšuji úroveň svých znalostí, abych mohl klientům poskytnout co nejefektivnější právní řešení. Mám rád přátelskou atmosféru a snažím se spory nehrotit, pokud je to možné.

221103_dostupny-advokat_047 221103_dostupny-advokat_047

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

221103_dostupny-advokat_071 221103_dostupny-advokat_071

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád různé triky, kteří se někdy snaží využít nevědomosti kupujících.

Co můžete očekávat od Dostupného advokáta?

Ať už se chystáte trestní oznámení podat, nebo se proti němu potřebujete sami bránit, Dostupný advokát bude chránit vaše práva. Vyhodnocením vašeho případu i následnou přípravou správné strategie se bude zabývat advokát s více než 10 lety zkušeností v oblasti trestního práva.

Dostupný advokát má za sebou mnoho případů, a přesto ke každému přistupuje individuálně a věnuje mu maximální pozornost a péči. Uvědomuje si, že žádné dva případy nejsou stejné, a proto je potřeba celé řízení připravit přesně na míru. Zajistí vám rychlý a nenáročný přístup ke spravedlnosti.

Veškerou komunikaci se svým advokátem zvládnete online nebo po telefonu. Kompletní řešení budete mít k dispozici do čtyř dnů a v případě vašeho zájmu je poté samozřejmostí i zastupování před soudem nebo policií.

Tip: Přečtěte si, jak správně podat trestní oznámení.

Zvažujete, zda podat trestní oznámení?

Váháte, jestli podat trestní oznámení? Posoudíme vaši situaci a vyhodnotíme šance na výhru případného sporu. Tak získáte naprostou jistotu, že jednáte opravdu správně a za účelem ochrany svých práv.

Za podání trestního oznámení se neplatí žádný správní poplatek. Orgány činné v trestním řízení na základě oznámení prošetří, jestli opravdu došlo ke spáchání trestného činu, a soud následně rozhodne o případné vině a trestu.

V rámci trestního řízení je možné přiznat i náhradu škody. Může to být dokonce levnější, než se domáhat svého nároku na základě samostatné žaloby před soudem. Naši odborníci připraví oznámení tak, aby se maximalizovala šance na úspěch. Můžeme připravit i reakci na přípisy od policie či státního zástupce.

Jak spolupráce probíhá?

Proč pro trestní oznámení zvolit nás?

Zkušený advokát vždy přesně analyzuje vaši situaci a na základě toho navrhne další postup. Pokud se do celého procesu pustíte sami, můžete svůj případ špatně vyhodnotit a podat tak chybné trestní oznámení. V některých případech je například lepší žalovat náhradu škody než podat trestní oznámení. Měli byste také znát promlčecí lhůtu svého případu a myslet na to, že jednou podané trestní oznámení není možné stáhnout.

Řada lidí si v praxi plete trestní oznámení a žalobu, čemuž poté často odpovídají i chyby v dokumentech. Ve většině případů je tak trestní oznámení odloženo pro chybné sepsání nebo absenci důkazů.

Nejen z výše uvedených důvodů není vhodné spoléhat na anonymní vzor trestního oznámení stažený z internetu. Takový vzor může být příliš obecný a často i plný chyb. Kromě toho nikdy přesně nevystihne povahu vašeho případu. V něm je důležité rozpoznat a zdůraznit okolnosti, které vystihují trestnost činu.

S Dostupným advokátem získáte nejen bezchybné posouzení případu, ale také trestní oznámení sestavené na míru, které maximalizuje vaše šance před soudem.

Proč využít služby Dostupného advokáta?

Záruky služby pro klienta

Samotné trestní oznámení na policii či státním zastupitelství je bezplatné a nemůžete tím tedy nic ztratit. Je ale nezbytné vždy celou věc zkonzultovat s advokátem, abyste společně posoudili, zda podáním oznámení nemůžete nikoho křivě obvinit.

Pokud by k tomu došlo, mohli byste se sami dopustit trestného činu křivého obvinění, za něž hrozí až dva roky odnětí svobody a v případě úmyslu dokonce tři roky. V případě závažných obvinění, schopných způsobit dotyčnému škodu velkého rozsahu, hrozí pachateli až deset let.

S naším advokátem celou situaci vyhodnotíte tak, aby pro vás byla maximálně bezpečná.

Recenze služby Dostupný advokát

Jarka BL

před 1 rokem

Potřebovala jsem podat co nejrychleji trestní oznámení a společnost „Dostupný advokát“ jsem našla náhodou na webových stránkách. Komunikace proběhla v pořádku. Trvalo asi týden a oznámení jsme odeslali. Mohu doporučit, byla jsem spokojená.

Monika Holcátová, Praha

před 2 roky

S darovací smlouvou od vás jsem neměla na katastru nejmenší problém. Pracovnice u okénka se podívala na logo a poznamenala, že vaše smlouvy jsou vždy v pořádku. Dostupný advokát mi navíc telefonicky vysvětlil věci kolem věcného břemene, které by mne jako laika vůbec nenapadly. Nevím, co na službě zlepšit, jsem naprosto spokojená.

Pavel Kasal

před 2 roky

Při předčasném odstoupení od operativního leasingu mi byla vyúčtována nesmyslně vysoká částka za to, že se vůz údajně prodal za podstatně nižší cenu, než byla jeho tržní hodnota. To se mi samozřejmě nezdálo, a tak jsem se obrátil na Dostupného advokáta, který se velice rychle seznámil s celým případem a následně mi doporučil možné varianty, (zobrazit více) jak se bránit. Samozřejmě mi pomohli připravit potřebné podklady. Díky nim jsem musel uhradit pouze zlomek původní částky a tím ušetřil desetitisíce korun.


Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Když tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz i s podklady a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3 500 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

Dva zámky položené na notebooku

Pozor na krádež internetových účtů

Každý z nás má v dnešní době bezpočet internetových účtů. S jejich rostoucím počtem roste i počet zneužití cizí identity na internetu nebo k jinému zneužití přístupových údajů.

4. 9. 2018
Jak se bránit výpovědi na hodinu

Ochrana osobnosti – Jak se bránit zásahu do cti?

Stali jste se někdy obětí pomluvy? Představme si například situaci, kdy někdo začne opakovaně zveřejňovat na různých sociálních sítích vaši upravenou fotografii, která naznačuje, že něco kradete v obchodě.

30. 11. 2016
Žena sedící na posteli se obává fyzického napadení

Právní obrana proti domácímu násilí

Dnes se zaměříme na to, jak se bránit, ať už jste obětí domácího násilí, nebo jste obětí křivého obvinění. Podíváme se i na aktuální problém násilí na seniorech.

21. 8. 2019

Jsme členy

Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2023