Reference našich klientů | Dostupný advokát

Reference

Pár slov o tom, co o nás říkají naši zákazníci…. Pokud máte na nás i Vy nějaké ohlasy, připomínky či náměty na zlepšení, neváhejte nám je poslat na e-mail: ohlasy@dostupnyadvokat.cz.

„Při předčasném odstoupení od operativního leasingu mi byla vyúčtována nesmyslně vysoká částka za to, že se vůz údajně prodal za podstatně nižší cenu, než byla jeho tržní hodnota. To se mi samozřejmě nezdálo, a tak jsem se obrátil na Dostupného advokáta, který se velice rychle seznámil s celým případem a následně mi doporučil možné varianty, jak se bránit. Samozřejmě mi pomohli připravit potřebné podklady. Díky nim jsem musel uhradit pouze zlomek původní částky a tím ušetřil desetitisíce korun.“

Celý příběh Pavla Kasala...

Po prostudování případu jsme panu Kasalovi připravili vyjádření pro danou leasingovou společnost. V ní jsme upozornili na to, že porušila vzájemnou dohodu a že jedná v rozporu s dobrými mravy a s konkrétními ustanoveními občanského zákoníku. Společnost svůj přemrštěný požadavek okamžitě stáhla. Pan Kasal díky tomu ušetřil nemalou částku, na kterou navíc neměla leasingová společnost žádný nárok.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

„Jako řemeslník - živnostník se slušně orientuji v prostředí, ve kterém pracuji a ve kterém se dlouhodobě pohybuji. Před nedávnem jsem se ale dostal vlivem nepředvídatelných problémů mimo zmíněný prostor a potřeboval jsem právní pomoc. Nechtěl jsem obvolávat právní kanceláře a pokoušet se domlouvat v kdovíjakých odborných termínech. Proto jsem zvolil vyhledání i výběr právní služby pomocí internetu. A mohu s klidným svědomím říci: "dobře jsem sáhnul". Lidé z Dostupnyadvokat.cz na můj dotaz ihned reagovali a po upřesnění mého požadavku mi vypracovali smlouvu šitou na míru dané situaci. S prací i cenou jsem byl moc spokojen.To bylo poprvé, co jsem využil služeb Dostupného advokáta.“

Celý příběh Jana Vrátného...

Jan Vrátný podniká 20 let v oboru střech, dřevostaveb a sádrokartonů. Před časem se na nás obrátil s problémem ve smlouvě o dílo. Obratem jsme smlouvu upravili a doplnili tak, jak pan Vrátný potřeboval. O jeho spokojenosti snad svědčí i to, že se k nám znovu vrátil s dalším problémem, který jsme také vyřešili k jeho spokojenosti.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

„S jednorázovou konzultací jsem byla velice spokojena. Získala jsem zpětnou vazbu ke smlouvě, kterou jsem potřebovala, a navíc jsem z celé konzultace získala zápis. A to vše v poměrně krátkém termínu - do druhého dne od objednání.“

Celý příběh Lucie Prorokové...

Většinu objednávek vyřizujeme do dvou dnů, nezřídka mají naši klienti svoji právní radu i dřív. Jako třeba překladatelka Lucie Proroková, která potřebovala poradit s rozjezdem podnikání.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

„Obrátila jsem se na Dostupného advokáta ve chvíli, kdy jsem podala už druhé neúspěšné podání na katastr nemovitostí. Byt na mne převáděl bývalý manžel, všechno bylo dohodnuté. Nějaká slovíčka se ale paní na katastru nelíbila a převod se zastavil. Nechtěla se se mnou vůbec bavit. Můj bývalý advokát nevěděl. Nadvakrát to zkoušel a nic. Pak jsem se obrátila na Dostupného advokáta. Hned napoprvé to u katastru prošlo.“

Celý příběh Hany Maxové...

Pomoc paní Maxové pro nás byla snadná proto, že jednotlivým právním problémům se z našeho týmu věnuje vždy ten, který má v dané oblasti potřebnou specializaci, ale především také zkušenosti. Na jednom místě tak najdete pomoc v nejrůznějších oblastech práva.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

Děkuji za rychlou a precizní radu. Musím se přiznat, že jsem byl původně k přínosu advokáta skeptický. Nakonec jsem však rád, že jsem do toho šel. Navíc mám jasno v tom, kam se příště pohodlně obrátit. Přeji Vám sílu, ať vytrváte.

Michal Vrátný, Železná koule

Železné kouli jsme pomohli s ochranou její značky a loga. Firma se stává známou a na jejím úspěchu nebude nikdo moci parazitovat. Zároveň jsme jí připravili neprůstřelnou nájemní smlouvu na pronájem prostor, ve kterých provozuje tělocvičnu.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

Nechal jsem si tu několikrát zkontrolovat smlouvu od dodavatele a sepsali mi rovněž smlouvu o dílo. Služby dobré, nemusím nikam za advokátem chodit, vše se vyřídí online, značka ideál.

MgA. Tomáš Klein, grafik a webový designér, Zlín

Panu Kleinovi jsme asistovali při sepisování a přípravě různých smluv, které souvisely s jeho podnikáním coby grafika a designera.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

Oceňuji, jak rychle a pro mě jako laika srozumitelně pracujete. Ušetřilo mi to čas, nervy a obavy s neznámého.

MDDr. Pavla Kramolišová, zubařka na Horní Bečvě

Paní doktorce jsme pomáhali s revizí nájemní smlouvy na nově zařizovanou ordinaci a také s řadou další dokumentů a dodavatelských smluv, které zařizování nové ordinace provázejí.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

Vzhledem k tomu, že již nějaký měsíc spolupráce máme společně za sebou, rádi bychom vyjádřili tuto recenzi — naše Společenství vlastníků zhruba na začátku roku 2016 muselo nepředvídaně řešit mimořádné záležitosti, u nichž posléze vznikla potřeba právní porady. Výbor poptal několik právníků, mezi nimi byl poptán i tým "Dostupný advokát" - právní služby online, v čele s JUDr. Ondřejem Preussem, který byl nakonec vybrán pro stálou spolupráci s naším Společenstvím vlastníků. V jeho prospěch hovoří garance dostupnosti v podstatě v kteroukoli dobu bez navýšení odměny za kontakt mimo pracovní dobu, dostupnost nejen na telefonu či mailu, ale dokonce i na Skypu a velmi seriózní vystupování. Jednoznačně můžeme potvrdit kvalitu služeb, serióznost i dostupnost online, což je pro zaměstnané členy výboru nadmíru přínosné. Vaše služby doporučujeme.

Jitka Salačová, předseda SVJ pro dům Šimonova 1108, 1109 a 1110, Praha 6 – Řepy.

Pro společenství vlastníku Šimonova 1108 pracujeme již řadu měsíců. Pomáháme se vším, co je v tomto domě potřeba. Jde ku příkladu o řešení sporů v domě i s bývalým správcem nebo o revizi nájemních smluv (např. pro masérský salón v domě) či nové smlouvy na revizi výtahu.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

Web i odvedenou službu hodnotím rozhodně pozitivně. Dostupný advokát odhalil v mé smlouvě o převodu bytu „nenápadné“ riziko, které by mě stálo hodně peněz.

Lukáš Řezníček, LinkedIn, Praha 6 – Bubeneč

Panu Řezníčkovi jsme zkontrolovali kupní smlouvu na byt, kterou pro něj připravila realitní kancelář. Smlouva byla bohužel připravena nekvalitně a navíc obsahovala velké riziko v podobě úschovy kupní ceny, kterou by neprováděl advokát notář ani banka, ale přímo realitní kancelář. Tomu jsme ale naštěstí zabránili.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

Jít osobně za advokátem mně přišlo dost nepříjemné. S Dostupným advokátem jsem ale všechno vyřídil bez toho, abych se s kýmkoli vůbec musel setkat. Koupil jsem u něj konzultaci, protože mě zaměstnavatel vyslal na dlouhodobou pracovní cestu do dost exotické země, aniž by mi cokoli vysvětlil a já jsem ani nevěděl, na co mám nárok. Advokát přes skype příjemný, služba rychlá, můžu jen doporučit.

Tomáš Hrdlička, Nové Strašecí

Panu Hrdličkovi jsme radili v jeho pracovním problému se zaměstnavatelem. Ten pramenil z toho, že jej chtěli vyslat na dlouhodobou pracovní cestu, ale odmítali jej pro to vybavit adekvátními podmínkami. Poradili jsme mu a on si se svým zaměstnavatelem dohodl lepší podmínky pro vyslání do zahraničí.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát

Na Dostupného advokáta jsem se obrátil s prosbou o pomoc s neplatičem. Dostupný advokát mi poradil, jak dále postupovat. Náš spor se dostal až před soudy, kde mne Dostupný advokát zastupoval. Soudy jsem vyhrál, služby tohoto webu mohu vřele doporučit.

Štěpán Mičunek, jednatel HVFree s.r.o., okres Vsetín

Firmě pana Mičunka jsme pomáhali s vymáháním pohledávky, kterou měl vůči společnosti, které instaloval své zboží a která mu za něj nezaplatila. Rovněž jsme mu pomáhali s přípravou a vyjednáváním smluv s klíčovými zákazníky.

Ondřej Preuss,
Dostupný advokát