Naši zákazníci o nás

Pár slov o tom, co o nás říkají naši zákazníci… Pokud máte na nás i vy nějaké ohlasy, připomínky či náměty na zlepšení, neváhejte nám je poslat na e-mail: ohlasy@dostupnyadvokat.cz.

Vybrali jsme si tarif, který byl dražší, ale zase sliboval reakční dobu do 24 hodin. Potřebovali jsme to totiž řešit rychle. Po několika hodinách od odeslání objednávky se nám ozval dostupný advokát. Probrali jsme naši záležitost, domluvili se na dalších krocích. Nebudeme vás zdržovat popisem procesu, následoval prostý telefonát a e-mailu, protože jsme nikdy podobnou záležitost neřešili, a tak jsme neměli vůbec představu o tom, co máme či nemáme dělat. Dostupný advokát nás provedl celým procesem a musíme hodně pochválit jeho trpělivost.

Lucia Tóthová, Praha, recenze na FinTechCowboys.cz

Paní Tóthová kupovala nemovitost a chtěla se vyhnout možným rizikům a zádrhelům. Provedli jsme jí tedy celým procesem od první domluvy s protistranou až po vyplacení advokátní úschovy (tu jsme také zajišťovali). Dbáme v tomto procesu na rychlou a hlavně srozumitelnou reakci, tak aby klient byl neustále v obraze a bylo postaráno o jeho práva.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

S darovací smlouvou od vás jsem neměla na katastru nejmenší problém. Pracovnice u okénka se podívala na logo a poznamenala, že vaše smlouvy jsou vždy v pořádku. Dostupný advokát mi navíc telefonicky vysvětlil věci kolem věcného břemene, které by mne jako laika vůbec nenapadly. Nevím, co na službě zlepšit, jsem naprosto spokojená.

Monika Holcátová, Praha

Paní Holcátové jsme pomáhali s převodem nemovitosti. Potřebovala kompletní servis a rádi jsme ji i vysvětlili konkrétní právní důsledky jednotlivých možností, které darovací smlouva a věcné břemeno nabízí a kde jsou naopak nástrahy.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Nechali jsme si s přítelem zkontrolovat nájemní smlouvu na náš první byt a byli jsme rádi, že nám někdo řekl, jaká máme práva, a vysvětlil, co nás čeká.

Ing. Jana Filipová, Praha, pracovnice odpadového hospodářství

Paní Žáčkové jsme zkontrolovali nájemní smlouvu na byt a odhalili zádrhel v ustanovení, které se týkalo možnosti nájemní smlouvu vypovědět. Ustanovení jsme upravili a paní Žáčková mohla smlouvu v klidu uzavřít.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Pronajímám a podnajímám řadu nemovitostí a s Dostupným advokátem spolupracuji pravidelně a dlouhodobě. Oceňuji zejména spolehlivost. Také obdivuji flexibilní a odborné služby i obratný systém advokátních služeb na dálku. Nejvíc si cením toho, že DostupnyAdvokat.cz mi radí s mladým duchem, tzn. zná i novoty. S touto právní službou mohu být klidná.

PhDr. Helena Hoffmanová, Praha, pronajímatelka nemovitostí

Paní Hoffmanové děláme kompletní servis jejího nemovitostního portfolia. Obrací se na nás s celou řadou právních rad, které se týkají nájmů a správy bytů nebo komunikace s úřady a soudy. Rovněž ji zastupujeme v případě vymáhání pohledávek za neplatiči.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Netušila jsem, že existuje online služba, kde za vás právník zařídí veškeré papírování a vy se můžete soustředit jen na radost z obdarování milované osoby.

MgA. Anna Leschingerová, Cvikov, grafička

Paní Leschingerová si přála darovat nemovitost. Vše jsme jí pomohli rychle a efektivně zařídit tak, aby zápis do katastru proběhl napoprvé.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Když mi prarodiče chtěli darovat byt, nechtěl jsem se z důvodu vysokého pracovního vytížení zabývat tím, co všechno musím zařídit a jak docílit přepisu vlastnictví v katastru nemovitostí. Dostupný advokát vše zařídil za mě, žádný problém na katastru nebyl a vše bylo celkem rychle zapsáno a vyřízeno. Díky a palec nahoru!

Ing. Jan Sekanina, Praha, Ekonom

Panu Sekaninovi jsme kompletně zařídili přepis družstevního bytu od jeho prarodičů. Neměl s tímto problémem žádnou práci ani administrativu.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Nechali jsme si pro naši tělocvičnu sepsat obchodní podmínky a jsme za to moc rádi. Jasné vztahy dělají přátele, v businessu to platí desetinásob.

Zuzana Marková, Praha, provozovatelka fitness centra

Paní Markové jsme připravili všeobecné obchodní podmínky pro provozování jejího fitness centra včetně lekcí jógy.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Dostupný advokát aktualizoval smluvní podmínky našeho webového portálu studentino.cz, aby byly plně v souladu GDPR. Všechnu komunikaci jsme zvládli online a za rozumnou cenu.

Filip Rufer, Praha, tvůrce internetových portálů

Panu Ruferovi jsme zkontrolovali všeobecné smluvní podmínky a poradili s nastavením ochrany osobních údajů včetně analýzy GDPR.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Při předčasném odstoupení od operativního leasingu mi byla vyúčtována nesmyslně vysoká částka za to, že se vůz údajně prodal za podstatně nižší cenu, než byla jeho tržní hodnota. To se mi samozřejmě nezdálo, a tak jsem se obrátil na Dostupného advokáta, který se velice rychle seznámil s celým případem a následně mi doporučil možné varianty, jak se bránit. Samozřejmě mi pomohli připravit potřebné podklady. Díky nim jsem musel uhradit pouze zlomek původní částky a tím ušetřil desetitisíce korun.

Pavel Kasal, Praha, příběh klienta

Po prostudování případu jsme panu Kasalovi připravili vyjádření pro danou leasingovou společnost. V ní jsme upozornili na to, že porušila vzájemnou dohodu a že jedná v rozporu s dobrými mravy a s konkrétními ustanoveními občanského zákoníku. Společnost svůj přemrštěný požadavek okamžitě stáhla. Pan Kasal díky tomu ušetřil nemalou částku, na kterou navíc neměla leasingová společnost žádný nárok.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Jako řemeslník – živnostník se slušně orientuji v prostředí, ve kterém pracuji a ve kterém se dlouhodobě pohybuji. Před nedávnem jsem se ale dostal vlivem nepředvídatelných problémů mimo zmíněný prostor a potřeboval jsem právní pomoc. Nechtěl jsem obvolávat právní kanceláře a pokoušet se domlouvat v kdovíjakých odborných termínech. Proto jsem zvolil vyhledání i výběr právní služby pomocí internetu. A mohu s klidným svědomím říci: „dobře jsem sáhnul“. Lidé z Dostupnyadvokat.cz na můj dotaz ihned reagovali a po upřesnění mého požadavku mi vypracovali smlouvu šitou na míru dané situaci. S prací i cenou jsem byl moc spokojen.To bylo poprvé, co jsem využil služeb Dostupného advokáta. Celý příběh Jana Vrátného.

Jan Vrátný, Veselí nad Lužnicí, Vrátný & Čáp s.r.o.

Jan Vrátný podniká 20 let v oboru střech, dřevostaveb a sádrokartonů. Před časem se na nás obrátil s problémem ve smlouvě o dílo. Obratem jsme smlouvu upravili a doplnili tak, jak pan Vrátný potřeboval. O jeho spokojenosti snad svědčí i to, že se k nám znovu vrátil s dalším problémem, který jsme také vyřešili k jeho spokojenosti.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

S jednorázovou konzultací jsem byla velice spokojena. Získala jsem zpětnou vazbu ke smlouvě, kterou jsem potřebovala, a navíc jsem z celé konzultace získala zápis. A to vše v poměrně krátkém termínu – do druhého dne od objednání. Celý příběh Lucie Prokopové.

Ing. Lucie Proroková, Ostrava, překladatelka angličtiny

Většinu objednávek vyřizujeme do dvou dnů, nezřídka mají naši klienti svoji právní radu i dřív. Jako třeba překladatelka Lucie Proroková, která potřebovala poradit s rozjezdem podnikání.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Děkuji za rychlou a precizní radu. Musím se přiznat, že jsem byl původně k přínosu advokáta skeptický. Nakonec jsem však rád, že jsem do toho šel. Navíc mám jasno v tom, kam se příště ohledně právního poradenství pohodlně obrátit.

Michal Vrátný, Praha, podnikatel

Železné kouli jsme pomohli s ochranou její značky a loga. Firma se stává známou a na jejím úspěchu nebude nikdo moci parazitovat. Zároveň jsme jí připravili neprůstřelnou nájemní smlouvu na pronájem prostor, ve kterých provozuje tělocvičnu.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Nechal jsem si tu několikrát zkontrolovat smlouvu od dodavatele a sepsali mi rovněž smlouvu o dílo. Služby dobré, nemusím nikam za advokátem chodit, vše se vyřídí online, značka ideál.

MgA. Tomáš Klein, Zlín, grafik a webový designér

Panu Kleinovi jsme asistovali při sepisování a přípravě různých smluv, které souvisely s jeho podnikáním coby grafika a designera.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Oceňuji, jak rychle a pro mě jako laika srozumitelně pracujete. Ušetřilo mi to čas, nervy a obavy s neznámého. Už nikdy do bezplatné právní poradny.

MUDr. Pavla Kramolišová, Nový Jičín, zubařka

Paní doktorce jsme pomáhali s revizí nájemní smlouvy na nově zařizovanou ordinaci a také s řadou další dokumentů a dodavatelských smluv, které zařizování nové ordinace provázejí.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Vzhledem k tomu, že již nějaký měsíc spolupráce máme společně za sebou, rádi bychom vyjádřili tuto recenzi — naše Společenství vlastníků zhruba na začátku roku 2016 muselo nepředvídaně řešit mimořádné záležitosti, u nichž posléze vznikla potřeba právní porady. Výbor poptal několik právníků, mezi nimi byl poptán i tým „Dostupný advokát“ – právní služby online, v čele s JUDr. Ondřejem Preussem, který byl nakonec vybrán pro stálou spolupráci s naším Společenstvím vlastníků. V jeho prospěch hovoří garance dostupnosti v podstatě v kteroukoli dobu bez navýšení odměny za kontakt mimo pracovní dobu, dostupnost nejen na telefonu či mailu, ale dokonce i na Skypu a velmi seriózní vystupování. Jednoznačně můžeme potvrdit kvalitu služeb, serióznost i dostupnost online, což je pro zaměstnané členy výboru nadmíru přínosné. Vaše služby doporučujeme.

Jitka Salačová, předseda SVJ pro dům Šimonova 1108, 1109 a 1110, Praha 6 – Řepy

Pro společenství vlastníku Šimonova 1108 pracujeme již řadu měsíců. Pomáháme se vším, co je v tomto domě potřeba. Jde ku příkladu o řešení sporů v domě i s bývalým správcem nebo o revizi nájemních smluv (např. pro masérský salón v domě) či nové smlouvy na revizi výtahu.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Web i odvedenou službu hodnotím rozhodně pozitivně. Dostupný advokát odhalil v mé smlouvě o převodu bytu nenápadné riziko, které by mě stálo hodně peněz.

Lukáš Řezníček, Praha 6 – Bubeneč, LinkedIn

Panu Řezníčkovi jsme zkontrolovali kupní smlouvu na byt, kterou pro něj připravila realitní kancelář. Smlouva byla bohužel připravena nekvalitně a navíc obsahovala velké riziko v podobě úschovy kupní ceny, kterou by neprováděl advokát notář ani banka, ale přímo realitní kancelář. Tomu jsme ale naštěstí zabránili.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Jít osobně za advokátem mně přišlo dost nepříjemné. S Dostupným advokátem jsem ale všechno vyřídil bez toho, abych se s kýmkoli vůbec musel setkat. Koupil jsem u něj konzultaci, protože mě zaměstnavatel vyslal na dlouhodobou pracovní cestu do dost exotické země, aniž by mi cokoli vysvětlil a já jsem ani nevěděl, na co mám nárok. Advokát přes skype příjemný, služba rychlá, můžu jen doporučit.

Tomáš Hrdlička, Nové Strašecí

Panu Hrdličkovi jsme radili v jeho pracovním problému se zaměstnavatelem. Ten pramenil z toho, že jej chtěli vyslat na dlouhodobou pracovní cestu, ale odmítali jej pro to vybavit adekvátními podmínkami. Poradili jsme mu a on si se svým zaměstnavatelem dohodl lepší podmínky pro vyslání do zahraničí.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Na Dostupného advokáta jsem se obrátil s prosbou o pomoc s neplatičem. Dostupný advokát mi poradil, jak dále postupovat. Náš spor se dostal až před soudy, kde mne Dostupný advokát zastupoval. Soudy jsem vyhrál, služby tohoto webu mohu vřele doporučit.

Štěpán Mičunek, okres Vsetín, jednatel HVFree s.r.o.

Firmě pana Mičunka jsme pomáhali s vymáháním pohledávky, kterou měl vůči společnosti, které instaloval své zboží a která mu za něj nezaplatila. Rovněž jsme mu pomáhali s přípravou a vyjednáváním smluv s klíčovými zákazníky.

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Nas advokat byl velice ochotny a vstricny, urcite doporucuji!

Jiří Kopic, Praha, Facebook

Dobrý den, Jiří, jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojený a s kolegou jste si sedli. Díky a ať se vám daří!

Ondřej Preuss, Dostupný advokát

Jsme členy

Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2021