avatar-01@2x
Popření otcovství
Máme 1 variantu řešení vašeho problému
Zobrazit

Popření otcovství

Domníváte se, že nejste biologickým otcem dítěte, i když vám právní domněnka otcovství svědčí? Nebo jste matkou dítěte a potřebujete ve sporu o popření otcovství chránit zájem dítěte? Pomůžeme vám domoci se svých práv.

  • Analýza šancí ve sporu
  • Návrh strategie vedení sporu, včetně návrhu ceny právního řešení
  • Příprava nabídky právního zastoupení
  • Zpracování řešení do 48 hodin
  • Využijte-li k řešení svého problému našich služeb, vrátíme vám poplatek 990 Kč
990 Kčvčetně DPH

Biologické a právní otcovství nemusí být totožné a nejenom otec, ale i matka dítěte mohou mít zájem otcovství popřít. Jejich postup i zákonné lhůty pro popření se ovšem liší.

V čem vám tato služba pomůže?

Popření otcovství, ať už ze strany matky či otce vždy přináší nejen právně složitou, ale především emočně velmi náročnou situaci. V takové chvíli většina našich klientů ocenila, když řešení může přenechat odborníkovi, který věc vyřeší rychle a přitom citlivě a s ohledem na zájmy dítěte.

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Kdo se vám bude věnovat

221103_dostupny-advokat_047 221103_dostupny-advokat_047

Zakládám si na srozumitelné a transparentní komunikaci. Klient tak vždy ví, jaký je stav věci, kam případ směřuje a jaké budou další právní kroky. Očekávání klientů je tak mnohem lepší.

221103_dostupny-advokat_063 221103_dostupny-advokat_063

Smlouva má podle zákona odrážet vůli smluvních stran. My jsme tu od toho, aby byla ještě k tomu jednoduchá, srozumitelná, a aby vše proběhlo hladce bez zbytečných zádrhelů.

Jak proběhne naše spolupráce a co získáte?

  1. Návrh řešení objednáte online, z pohodlí vašeho domova.
  2. Advokát vás kontaktuje, aby s vámi probral detaily vašeho případu a požádal o zaslání dalších potřebných dokumentů a sdělení nezbytných údajů.
  3. Jakmile má advokát všechny potřebné informace, provede analýzu případu a navrhne další postup, ohledně něhož se s vámi spojí. Součástí je i stanovení ceny právních služeb, které by vedly ke zdárnému vyřešení případu.
  4. Pokud se rozhodnete ve sporu pokračovat, advokát připraví potřebné dokumenty a nastíní strategii případného zastupování u soudu. Využijete-li služby Dostupného advokáta, pak máte vypracování návrhu zdarma. Pustíme se do vyřešení a poplatek uhrazený za tuto službu vám jednoduše vrátíme.

Tuto službu oceníte, pokud:

Proč využít služby Dostupného advokáta?

Co můžete očekávat v rámci postupu Dostupného advokáta?

Popření otcovství do jisté míry závisí právě na tom, jakým způsobem bylo otcovství určeno. Zákon totiž zná takzvané domněnky otcovství. Pokud slova zákona velmi zjednodušíme:

Tip: Detailně se problematice určení otcovství, včetně možných výjimek a specifických situací, věnujeme v našem samostatném článku.

Jak jsme již zmínili, popření otcovství do značné míry probíhá v návaznosti na to, jakým způsobem bylo otcovství určeno. Pokud má o svém otcovství pochybnosti manžel matky, může se do šesti měsíců od doby, kdy se dozvěděl o tom, že možná otcem není, obrátit na soud a požádat soud o popření svého otcovství. Nejpozději se ale na soud může obrátit do šesti let věku dítěte.

Otcovství může popírat rovněž matka. Ta má ovšem zákonem uložené kratší lhůty, návrh k soudu může podat jen do šesti měsíců do narození dítěte vůči svému manželovi. V případě, že otec byl určen souhlasným prohlášením, pak do půl roku od tohoto prohlášení.

S čím jsme už klientům pomohli?

Během naší dlouholeté praxe jsme pomohli lidem v nejrůznějších situacích:

Záruky služby pro klienta

Uvědomujeme si, že v těchto případech nejde o “pouhou” aplikaci právních předpisů, ale také o složitou strukturu mezilidských vztahů a především zájmy dítěte. Proto s vámi každý krok zkonzultujeme a pokračujeme v řešení maximálně citlivě tak, aby náš postup pokud co možná nejméně vyhrotil vztahy. Pokud je to ovšem nevyhnutelné, umíme rychle dospět k efektivnímu řešení.

Recenze služby Dostupný advokát

Filip Rufer, Praha

před 2 roky

Dostupný advokát aktualizoval smluvní podmínky našeho webového portálu studentino.cz, aby byly plně v souladu GDPR. Všechnu komunikaci jsme zvládli online a za rozumnou cenu.

Jindřich Křesťan, Praha

před 2 roky

Chtěl bych poděkovat Mgr. Svobodnému, kdy naše objednávka byla vyřízená včas a k naší spokojenosti. Pokud bylo potřeba něco upravit na základě našich připomínek nebo připomínek z druhé strany, vše proběhlo rychle ke spokojenosti obou stran. Ještě jednou moc děkujeme.

Jana Filipova

před 2 roky

Jsem maximálně spokojená s profesionálním přístupem a rychlostí jednání. Mohu jen doporučit!


Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení vašeho právního problému získáte na pár kliknutí.

1:07

Jak Dostupný advokát funguje?

1. Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2. Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3. Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

4. Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Kdy tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich služeb? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zobrazit více

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz i s podklady a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3 500 Kč

Zobrazit více

Články z blogu

žena v popředí zdrceného muže drží v ruce těhotenský test

Jak podat žalobu na popření otcovství?

Zjištění, že jste nastávající otec, ve vás v ideálním případě vyvolá radostné pocity. Život ale může přinést i situace, kdy tušíte, že je otcem dítěte nejspíš někdo jiný, případně víte…

2. 12. 2022
otec a dcera. určení otcovství

Jak se postupuje při určení otcovství?

Matkou dítěte je žena, která toto dítě porodila. O tom není pochyb. S otci je však situace komplikovanější. Jak probíhá určení otcovství v manželství i mimo něj?

1. 12. 2022
otec s dítětem na otcovské dovolené

Otcovská dovolená přehledně

V 21. století již péče o děti není zdaleka jen doménou matek. I mnozí novopečení otcové již pronikli do tajů velikostí jednorázových plen a značek dětské výživy. Také stát se…

19. 11. 2021

Jsme členy

Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2023