5 rad jak na nemovitost bez právních rizik | Dostupný advokát

E-book: 5 rad, jak koupit nebo prodat nemovitost bez rizika

Našim klientům při koupi nemovitostí vždy radíme nepodceňovat právní rizika. Proto jsme pro vás zdarma sepsali e-book obsahující 5 rad, které reagují na stále se opakující závažné chyby kupujících i prodávajících. Naše publikace vám pomůže v nákupu bytu, rodinného domu, družstevního bytu i pozemku.
Obrázek k článku E-book: 5 rad, jak koupit nebo prodat nemovitost bez rizika
5 minut čtení
Ondřej Preuss
26. 9. 2016

Prodat nebo koupit byt, dům nebo pozemek není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Bohužel mnoho nemovitostních transakcí, při kterých lidé vynakládají celoživotní úspory, probíhá bez konzultace s právníkem. Pokud nechcete spoléhat jen na realitní kancelář a nechcete nic ponechat náhodě, stáhněte si náš e-book „5 rad jak koupit nebo prodat nemovitost bez právních rizik“.

V naší publikaci jsou shrnuty všechny podstatné informace, které vás upozorní na chyby, kterých se při životní investici do nemovitosti můžete vyvarovat a mnohé další. Celý e-book je navíc doslova prošpikován reálnými příklady našich klientů a odkazy na užitečné články našeho blogu.

Obsah e-booku

  • Poradíme vám, jak nenaletět realitní kanceláři a jak se smluvně pojistit proti nejčastějším fíglům, které na vás budou realitní makléři určitě zkoušet.
  • Poradíme vám, jak si chytře počínat při sepisu kupní smlouvy, abyste nekoupili zajíce v pytli.
  • Kupujícím poradíme, jak při koupi nemovitosti neriskovat to, že vám prodávající ukradne peníze, aniž by na vás převedl vlastnické právo.
  • Prodávajícím poradíme, jak při prodeji nepřijít o vlastnické právo k nemovitosti bez toho, aby kupující zaplatil kupní cenu.

Koupě nebo prodej nemovitosti však není jen o právu. Je potřeba si pohlídat další detaily. I s tím máme zkušenosti.

Objednat zaslání e-booku – zdarma

E-book vám pošleme na vaši e-mailovou adresu ve formátu PDF. Publikace má datovou velikost 2,1 MB.

Ukázky z knihy

E-book: Náhled obsahu E-book: Náhled obsahu E-book: Náhled obsahu

Využijte jednu z našich stálých služeb — Koupě nebo prodej nemovitosti
Připravíme nebo zkontrolujeme kupní smlouvu na nemovitost, rezervační smlouvu i případné další dokumenty. Pomůžeme vám i se zápisem do katastru nemovitostí či daněmi.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli


Mohlo by vás také zajímat

Koupě bytu – praktické tipy, které často ve smlouvě nenajdete...

Zájemci o koupi bytu často spoléhají pouze na informace, které jim podá realitní kancelář nebo vlastník nemovitosti. Prodávající, ani realitní kancelář však často nemají zájem některé informace s potenciálním kupujícím...

3. 1. 2018
Ondřej Preuss

Družstevní byt ve spoluvlastnictví a v SJM

Tento blog se věnuje dvěma příbuzným typům společného vlastnictví podílu v bytovém družstvu, a to „spoluvlastnictví“ a „společnému jmění manželů“ (dále jen SJM). Oba typy není radno zaměňovat, protože jejich...

19. 9. 2017
Ondřej Preuss

DostupnyAdvokat.cz je právní inovátor….

Mediální dům Economia vyhlásil anketu “Inovativní právník”. V rámci konference Innovative Legal Services Forum hledá právníky, kteří vnáší dynamiku do poskytování právních služeb. DostupnýAdvokát.cz byl nominován do užšího výběru. Proč...

26. 4. 2016
Ondřej Preuss

Jsme členy

ČAK logo

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2019