5 rad jak na nemovitost bez právních rizik | Dostupný advokát

E-book: 5 rad, jak koupit nebo prodat nemovitost bez rizika

Obrázek k článku E-book: 5 rad, jak koupit nebo prodat nemovitost bez rizika

26. 9. 2016 / autor: Ondřej Preuss

Našim klientům při koupi nemovitostí vždy radíme nepodceňovat právní rizika. Proto jsme pro vás zdarma sepsali e-book obsahující 5 rad, které reagují na stále se opakující závažné chyby kupujících i prodávajících. Naše publikace vám pomůže v nákupu bytu, rodinného domu, družstevního bytu i pozemku.

Prodat nebo koupit byt, dům nebo pozemek není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Bohužel mnoho nemovitostních transakcí, při kterých lidé vynakládají celoživotní úspory, probíhá bez konzultace s právníkem. Pokud nechcete spoléhat jen na realitní kancelář a nechcete nic ponechat náhodě, stáhněte si náš e-book „5 rad jak koupit nebo prodat nemovitost bez právních rizik“.

V naší publikaci jsou shrnuty všechny podstatné informace, které vás upozorní na chyby, kterých se při životní investici do nemovitosti můžete vyvarovat a mnohé další. Celý e-book je navíc doslova prošpikován reálnými příklady našich klientů a odkazy na užitečné články našeho blogu.

Obsah e-booku

  • Poradíme vám, jak nenaletět realitní kanceláři a jak se smluvně pojistit proti nejčastějším fíglům, které na vás budou realitní makléři určitě zkoušet.
  • Poradíme vám, jak si chytře počínat při sepisu kupní smlouvy, abyste nekoupili zajíce v pytli.
  • Kupujícím poradíme, jak při koupi nemovitosti neriskovat to, že vám prodávající ukradne peníze, aniž by na vás převedl vlastnické právo.
  • Prodávajícím poradíme, jak při prodeji nepřijít o vlastnické právo k nemovitosti bez toho, aby kupující zaplatil kupní cenu.

Koupě nebo prodej nemovitosti však není jen o právu. Je potřeba si pohlídat další detaily. I s tím máme zkušenosti.

Objednat zaslání e-booku – zdarma

E-book vám pošleme na vaši e-mailovou adresu ve formátu PDF. Publikace má datovou velikost 2,1 MB.

Ukázky z knihy

E-book: Náhled obsahu E-book: Náhled obsahu E-book: Náhled obsahu

Ohodnoťte tento článek:

Mohlo by vás také zajímat: