E-book: Jak koupit nebo prodat nemovitost bez rizika | Dostupný advokát

E-book: Jak koupit nebo prodat nemovitost bez rizika

Našim klientům při koupi nemovitostí vždy radíme nepodceňovat právní rizika. Proto jsme pro vás zdarma sepsali e-book obsahující 5 rad, které reagují na stále se opakující závažné chyby kupujících i prodávajících.
E-book: Jak koupit nebo prodat nemovitost bez rizika

Prodat nebo koupit byt, dům nebo pozemek není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Bohužel mnoho nemovitostních transakcí, při kterých lidé vynakládají celoživotní úspory, probíhá bez konzultace s právníkem. Pokud nechcete spoléhat jen na realitní kancelář a nechcete nic ponechat náhodě, stáhněte si náš e-book „5 rad jak koupit nebo prodat nemovitost bez právních rizik“.

Koupě nebo prodej nemovitosti

Zajistíme kompletní právní servis související s koupí či prodejem nemovitosti včetně rezervační smlouvy a úschovy kupní ceny. Pomůžeme i s katastrem nemovitostí a daněmi. Zvládneme to rychle a bezchybně, abyste se o nic nemuseli starat. Zaplatit můžete až po poskytnutí služby.

V naší publikaci jsou shrnuty všechny podstatné informace, které vás upozorní na chyby, kterých se při životní investici do nemovitosti můžete vyvarovat a mnohé další. Celý e-book je navíc doslova prošpikován reálnými příklady našich klientů a odkazy na užitečné články našeho blogu.

Obsah e-booku

  • Poradíme vám, jak nenaletět realitní kanceláři a jak se smluvně pojistit proti nejčastějším fíglům, které na vás budou realitní makléři určitě zkoušet.
  • Poradíme vám, jak si chytře počínat při sepisu kupní smlouvy, abyste nekoupili zajíce v pytli.
  • Kupujícím poradíme, jak při koupi nemovitosti neriskovat to, že vám prodávající ukradne peníze, aniž by na vás převedl vlastnické právo.
  • Prodávajícím poradíme, jak při prodeji nepřijít o vlastnické právo k nemovitosti bez toho, aby kupující zaplatil kupní cenu.

Koupě nebo prodej nemovitosti však není jen o právu. Je potřeba si pohlídat další detaily. I s tím máme zkušenosti.

Objednat zaslání e-booku – zdarma

E-book vám pošleme na vaši e-mailovou adresu ve formátu PDF. Publikace má datovou velikost 2,1 MB.

Ukázky z knihy

E-book: Náhled obsahu E-book: Náhled obsahu E-book: Náhled obsahu

Řešíte obdobný problém?

Tým online právníků Dostupný advokát vám jej vyřeší.

Koupě nebo prodej nemovitosti

Zajistíme kompletní právní servis související s koupí či prodejem nemovitosti včetně rezervační smlouvy a úschovy kupní ceny. Pomůžeme i s katastrem nemovitostí a daněmi. Zvládneme to rychle a bezchybně, abyste se o nic nemuseli starat. Zaplatit můžete až po poskytnutí služby.

od 4400 Kč
Chci pomoct
Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše zvládneme online
Takže ušetříte čas i peníze za dopravu.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Mohlo by vás také zajímat

Obrázek k článku Koupě bytu – praktické tipy, které často ve  smlouvě nenajdete...

Koupě bytu – praktické tipy, které často ve smlouvě nenajdete...

Zájemci o koupi bytu často spoléhají pouze na informace, které jim podá realitní kancelář nebo vlastník nemovitosti. Prodávající, ani realitní kancelář však často nemají zájem některé informace s potenciálním kupujícím...

3. 1. 2018
Ondřej Preuss
Obrázek k článku Družstevní byt ve spoluvlastnictví a v SJM

Družstevní byt ve spoluvlastnictví a v SJM

Tento blog se věnuje dvěma příbuzným typům společného vlastnictví podílu v bytovém družstvu, a to „spoluvlastnictví“ a „společnému jmění manželů“ (dále jen SJM). Oba typy není radno zaměňovat, protože jejich...

19. 9. 2017
Ondřej Preuss
Obrázek k článku DostupnyAdvokat.cz je právní inovátor….

DostupnyAdvokat.cz je právní inovátor….

Mediální dům Economia vyhlásil anketu “Inovativní právník”. V rámci konference Innovative Legal Services Forum hledá právníky, kteří vnáší dynamiku do poskytování právních služeb. DostupnýAdvokát.cz byl nominován do užšího výběru. Proč...

26. 4. 2016
Ondřej Preuss

Jsme členy

ČAK logo

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2019