Kniha: Jak na běžné právní situace

  • Bydlení a nemovitosti. Rodinné právo a dědictví.
  • Reklamace a spotřebitelské právo.
  • Vztahy na pracovišti a pracovní právo. Náhrada škody a spory.
Aktualizováno: 28. 8. 2023
Jak na běžné právní situace
Náhled knížky

Pro právní rady v každodenních situacích asi nevoláte právníka, ale spíše zamíříte na internet, kde ovšem najdete tisíce článků různé kvality. Nechtěli byste mít raději všechny potřebné informace najednou, aktualizované a přehledně seřazené? S naší knihou můžete!

Dostupný advokát: Jak na běžné právní situace

Jedná se o praktického průvodce pro kohokoliv, kdo se potýká s drobnými právními situacemi v životě. A to jsme vlastně my všichni, kteří bydlíme, nakupujeme a chodíme do práce. Knížku jsme rozdělili do pěti ucelených částí, jimiž jsou: Rodinné právo a dědictví, pracovní právo, spotřebitelská práva a nakupování, bydlení a spory a vymáhání.  V jednotlivých podkapitolách najdete mnoho rad a tipů. Například jak se nenechat odradit při reklamaci výrobku, jak si poradit se vztahy se sousedy, jaká práva máte jako zaměstnanec, kdy máte nárok na náhradu škody nebo na co si dávat pozor, když uzavíráte nájemní smlouvu. Cílem je nejenom radit v problematických situacích, ale především jim předcházet.

Všem našim příznivcům nabízíme do konce září tuto tištěnou knihu se slevou 25 % s kódem DOSTUPNYADVOKAT25 ke koupi v knihkupectví Grada.cz. (Původní cena je 359 Kč.)

Ukázka z knihy — stáhněte si zdarma prvních 20 stran knihy ve formátu PDF (750 kB).

Koupit knihu na serveru Grada.cz se slevou 25 %

 

Snažíme se provést čtenáře světem práva nejen logicky a rozumně, ale hlavně prakticky. Z naší zkušenosti s tisíci drobnými případy víme, že svět práva je skutečně velmi barvitý a multidimenzionální. Právní teorii proto doplňujeme příklady z naší advokátní praxe, aby si čtenáři snáze představili, co vše se může přihodit a jak to lze napravit.

 

Koupit knihu na serveru Grada.cz se slevou 25 %

 

Autory knihy jsou — JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D., zakladatel projektu Dostupný advokát, a Mgr. Nikola Šedová:

Poznámka: Toto je tištěná kniha, tedy bohužel není ke stažení zdarma, jako naše e-booky, ale nabídneme vám zde zdarma ukázku z knihy ve formátu PDF.

Řešíte obdobný problém?

Tým online právníků Dostupný advokát vám jej vyřeší.

Řešení právního problému na míru

Vyřešte libovolný právní problém s týmem Dostupného advokáta! Do 24 hodin vám navrhneme řešení vaší situace a spočítáme, kolik vás to bude stát. Cena za vypracování návrhu je 390 Kč. Když si u nás navržené služby objednáte, máte vypracování návrhu zdarma.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše zvládneme online
Takže ušetříte čas i peníze za dopravu.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Pomohl vám tento obsah? Přidejte mu hodnocení

Zatím nehodnoceno

…nebo jej sdílejte

Reference služby Dostupný advokát

Tereza Skříčilová

před 2 roky

Služeb Dostupného advokáta jsem využila dvakrát, a to vždy v souvislosti s nájemní smlouvou. Poprvé z pohledu nájemce – chtěla jsem znát názor právníka na danou smlouvu, zdali není potřeba nějakou formulaci vyjmout/dodat, apod. Podruhé z pohledu pronajímatele – chtěla jsem sestavit nájemní smlouvu na míru. V obou případech byla komunikace velmi příjemná, rychlá, s dostatečným prostorem na dotazy a ve výsledku opravdu (zobrazit více) splňující veškeré mé představy. V neposlední řadě oceňuji, že jsme vše vyřešili bez problémů on-line a nemusela jsem nikam docházet. Nenapadá mě nic, co bych vytkla. V případě dalších právních otázek se na ně určitě opět obrátím.

Lenka Vybulkova

před 9 měsíců

Když se obrátíte na advokáta, chcete od něj jednak užitečnou radu, ale také podporu, že Váš případ není předem „odepsaný.“ A přesně toto dostanete u advokátů z „Dostupný advokát.“ Vědět, že vše jde řešit velmi uleví. A navíc, když navrhnuté řešení zafunguje, tak víte, kam se i v budoucnu obrátit. Děkuji za Vaše služby!

Из KZ в CZ ЧЕХИЯ.МИГРАЦИЯ.

před 2 měsíce

Díky za pomoc v řešení problému. Skupina profesionálních advokátů.

Zobrazit všechny reference

Mohlo by vás také zajímat

Znáte nás z médií
ct-inverse
hn-inverse
idnes-inverse
prima-inverse
ihned-inverse
cro-inverse
Logo Česká advokátní komora logo-apek-male Logo Advokátní kancelář roku 2023
Sledujte novinky
Dostupný advokát © 2013-2023