Ondřej Preuss
Trestní oznámení
Máme 2 varianty řešení vašeho problému
Zobrazit

Trestní oznámení

Podvedl vás někdo v podnikání? Někdo vám něco ukradl či zničil? Setkali jste se se stalkingem, pomluvami či jiným poškozením vaší osoby? Nebo vás někdo křivě obvinil a vydírá trestním oznámením?

Zobrazit nabídku

Adekvátním řešením může být podání trestního oznámení. Projdeme podrobně váš případ a připravíme strategii vůči protistraně. Ochráníme vaše práva rychle, efektivně a výhodně. Kompletní řešení budete mít k dispozici do čtyř dnů.

Můžete si vybrat ze dvou balíčků právních služeb:

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ

Chci podat trestní oznámení

6200 Kčvčetně DPH
 • Vyhodnocení vaší situace
 • Doporučení nejlepší strategie vůči protistraně
 • Sepsání trestního oznámení
 • Vymáhání škody ve prospěch poškozeného
 • Zastupování před orgány činnými v trestním řízení: 2000 Kč/hod (DPH a cestovné není zahrnuto v ceně)
 • Zpracování řešení do čtyř dnů

Objednat

Byl jsem obviněn

8300 Kčvčetně DPH
 • Vyhodnocení závažnosti obvinění vůči vaší osobě
 • Doporučení strategie obrany
 • Příprava reakce na obvinění
 • Zastupování před orgány činnými v trestním řízení: 2000 Kč/hod (DPH a cestovné není zahrnuto v ceně)
 • Zpracování řešení do čtyř dnů

Objednat

Garance vrácení peněz!

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám vrátíme.

Odložená platba

Můžete platit až po dokončení služby.

Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše online
Vše zvládneme online Takže ušetříte čas i peníze.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Co můžete očekávat od Dostupného advokáta?

Ať už se chystáte trestní oznámení podat, nebo se proti němu potřebujete sami bránit, Dostupný advokát bude chránit vaše práva. Vyhodnocením vašeho případu i následnou přípravou správné strategie se bude zabývat advokát s více než 10 lety zkušeností v oblasti trestního práva.

Váš Dostupný advokát má za sebou mnoho případů, přesto ke každému přistupuje individuálně a věnuje mu maximální pozornost a péči. Uvědomuje si, že žádné dva případy nejsou stejné, a proto je potřeba celé řízení připravit přesně na míru. Zajistí vám rychlý a nenáročný přístup ke spravedlnosti.

Veškerou komunikaci se svým advokátem zvládnete online nebo po telefonu. Kompletní řešení budete mít k dispozici do čtyř dnů a v případě vašeho zájmu je poté samozřejmostí i zastupování před soudem nebo policií.

Tip: Přečtěte si, jak správně podat trestní oznámení.

Zvažujete, zda podat trestní oznámení?

Váháte, jestli podat trestní oznámení? Posoudíme vaši situaci a vyhodnotíme šance na výhru případného sporu. Tak získáte naprostou jistotu, že jednáte opravdu správně a za účelem ochrany svých práv.

Za podání trestního oznámení se neplatí žádný správní poplatek. Orgány činné v trestním řízení na základě oznámení prošetří, jestli opravdu došlo ke spáchání trestného činu, a soud následně rozhodne o případné vině a trestu.

V rámci trestního řízení je možné přiznat i náhradu škody. Může to být dokonce levnější než se domáhat svého nároku na základě žaloby před soudem. Naši odborníci připraví oznámení tak, aby se maximalizovala šance na úspěch. Můžeme připravit i reakci na přípisy od policie či státního zástupce.

Proč pro trestní oznámení zvolit Dostupného advokáta?

Zkušený advokát vždy přesně analyzuje vaši situaci a na základě toho navrhne další postup. Pokud se do celého procesu pustíte sami, můžete svůj případ špatně vyhodnotit a podat tak chybné trestní oznámení. V některých případech je například lepší žalovat náhradu škody než podat trestní oznámení. Měli byste také znát promlčecí lhůtu svého případu a myslet na to, že jednou podané trestní oznámení není možné stáhnout.

Řada lidí si v praxi plete trestní oznámení a žalobu, čemuž poté často odpovídají i chyby v dokumentech. Ve většině případů je tak trestní oznámení odloženo pro chybné sepsání nebo absenci důkazů.

Nejen z výše uvedených důvodů není vhodné spoléhat na anonymní vzor trestního oznámení stažený z internetu. Takový vzor může být příliš obecný a často i plný chyb. Kromě toho nikdy přesně nevystihne povahu vašeho případu.

S Dostupným advokátem získáte nejen bezchybné posouzení případu, ale také trestní oznámení sestavené na míru, které maximalizuje vaše šance před soudem.

Kdo se vám bude věnovat

lucka luckaMobile

Mgr. Lucie Petránková

11 let praxe

Smlouva má být podle zákona odraz vůle jejích stran. My jsme tu od toho, aby tomu tak skutečně bylo a vše proběhlo bez zbytečných zádrhelů.

marek marekMobile

Mgr. Marek Svobodný

13 let praxe

Mám rád, když převod nemovitosti odsýpá a podaří se domluvit oboustranně výhodná smlouva. Naopak nemám rád triky některých realitních zástupců, kteří se snaží využít nevědomosti obyčejných lidí.

Recenze služby Dostupný advokát

Jarka BL

před 12 měsíců

Potřebovala jsem podat co nejrychleji trestní oznámení a společnost „Dostupný advokát“ jsem našla náhodou na webových stránkách. Komunikace proběhla v pořádku. Trvalo asi týden a oznámení jsme odeslali. Mohu doporučit, byla jsem spokojená.

Jana Vičanová

před 2 roky

Advokátní služby online – nejprve jsem si myslela, že servis využiju ke zodpovězení jednouchého právního dotazu. Záhy jsem však zjistila, že můžeme cestou telefonu, Skypu a internetu vyřešit naprosto vše. DA mi vytrhl trn z paty – coby matka dvou dětí s prací na plný úvazek jen stěží hledám čas, ušetřila jsem však čas i (zobrazit více) finance za cesty, a to za naprosto profi přístup. Vřele doporučuji!

Jana Baierová

před 2 roky

Dostupny advokat me mile prekvapil. Rychlost, vstricnost, profesionalita a dobra cena. Doporucuji!


Zobrazit všechny reference

Jak Dostupný advokát funguje?

Řešení Vašeho právního problému na pár kliknutí.

SPUSTIT VIDEO
1:07
1

Objednáte právní službu

Vyberete službu a zaplatíte. Můžete platit až po poskytnutí služby nebo rovnou online.

2

Pošlete podklady k problému

Popíšete nám detailně váš problém. Připojíte případné přílohy a další dokumenty.

3

Telefonicky vše probereme

Specializovaný advokát z našeho týmu se seznámí s vašimi podklady a telefonicky/Skype s vámi probere možná řešení.

Řešení problému v e-mailu

Následně vypracujeme potřebné dokumenty, popíšeme postup, co dál. Vyřešíme váš případ. Online.

Když tato služba není vhodná?

Řešení problému na míru
Pomůžeme vyřešit jakýkoli právní problém.

Stojíte před právním problémem, se kterým si nevíte rady a který neodpovídá žádnému z našich balíčků? Popište nám svou situaci, my ji posoudíme, vyhodnotíme všechna rizika a navrhneme nejlepší způsob řešení.

390 Kč

Zjistit víc

Konzultace s advokátem
Zodpovíme libovolný právní dotaz.

Řešíte konkrétní právní záležitost a chcete radu od zkušeného právníka? Pošlete nám svůj dotaz a my jej do dvou dnů zodpovíme. Pomůžeme i s dalším řešením vaší situace.

3500 Kč

Zjistit víc

Články z blogu

Dva zámky položené na notebooku

Pozor na krádež internetových účtů

Každý z nás má v dnešní době bezpočet internetových účtů. S jejich rostoucím počtem roste i počet zneužití cizí identity na internetu nebo k jinému zneužití přístupových údajů.

4. 9. 2018
Jak se bránit výpovědi na hodinu

Ochrana osobnosti – Jak se bránit zásahu do cti?

Stali jste se někdy obětí pomluvy? Představme si například situaci, kdy někdo začne opakovaně zveřejňovat na různých sociálních sítích vaši upravenou fotografii, která naznačuje, že něco kradete v obchodě.

30. 11. 2016
Žena sedící na posteli se obává fyzického napadení

Právní obrana proti domácímu násilí

Dnes se zaměříme na to, jak se bránit, ať už jste obětí domácího násilí, nebo jste obětí křivého obvinění. Podíváme se i na aktuální problém násilí na seniorech.

21. 8. 2019

Jsme členy

Logo Česká advokátní komora logo-apek-male

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2022