Dostupný advokát má nový web i nabídku služeb | Dostupný advokát

Dostupný advokát má nový web i nabídku služeb

Dostupný advokát má nový web i nabídku služeb. Jak a proč jsme službu postupně měnili? Chceme zde představit největší inovace pro naše klienty, které nový web přinesl.
Dostupný advokát má nový web i nabídku služeb
3 minut čtení
Ondřej Preuss
20. 11. 2019

Změna webu je patrná na první pohled. Web jsme zbavili původní grafiky i motivu právního džina a místo toho jsme přinesli detailnější profily našich advokátů, které daly našemu webu nový výraz. To je však jen vnější projev zásadní vnitřní proměny, která stále probíhá. K dnešnímu dni je web opuštěný skoro dva měsíce, dokončujeme především nové transakční emaily, které se nevešly do samotného redesignu webu, a máme v rukávu připraveny další nápady na zlepšení, které budeme postupně realizovat.

„Uvědomili jsme si, že se musíme na jedné straně ještě více zaměřit na konkrétní potřeby klientů a na druhé straně naši službu polidštit a zjednodušit,“ uvádí Ondřej Preuss.

Na web máme dostatek pozitivní zpětné vazby, ale o správnosti jednotlivých změn nás přesvědčuje především zájem klientů, který roste o desítky procent. Naším cílem je vytvořit nejlepší online právní službu, která uživatele odstíní od nutnosti fyzického kontaktu s advokátem a tohle byl nejzásadnější krok v historii projektu, který jsme učinili.

Řešení právního problému na míru

Vyřešte libovolný právní problém s týmem Dostupného advokáta! Do 24 hodin vám navrhneme řešení vaší situace a spočítáme, kolik vás to bude stát. Cena za vypracování návrhu je 490 Kč. Když si u nás navržené služby objednáte, máte vypracování návrhu zdarma.

Proměna spočívá také ve zjednodušení přístupu klienta k právní službě. Na „tři kliknutí“ je náš tým teď skutečně připraven zodpovědět prakticky jakýkoliv dotaz. Pokud neodpovídá představě klienta žádný z našich předem daných balíčků či populárních úkonů, jednoduše si vybere nabídku Řešení na míru a my mu postavíme službu přesně podle jeho potřeb. Nejprve své zadání klient probere se zkušeným advokátem a ten mu pak připraví řešení na míru, ať už se jedná o soudní spor či vypracování smlouvy.

Zavedli jsme také u většiny služeb možnost odložit platbu až po dokončení zakázky. Chceme tím prohloubit důvěru v naše služby, které obstojí před náročnými požadavky našich klientů. Ostatně klientům garantujeme, že pokud budou skutečně nespokojení, vrátíme jim odměnu.

Pečlivě jsme se věnovali i transparentnosti naší služby během vyřizování objednávky, klient je tak lépe informován, v jakém stadiu je jeho objednávka a jaké jsou další kroky. Zároveň jsme zapracovali i na dodacích lhůtách. Zde naši advokáti odvedli kus práce a daří se nám být rychlejší než klientům garantujeme — většinu služeb poskytneme do druhého dne.

Pracujeme také na zpětné vazbě a vylepšení dalších součástí naší služby. Pokud se někdo chce zlepšovat, vrhá se do nekonečné práce. Budeme tedy rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Vyzkoušejte naše služby a uvidíte sami.

Řešíte obdobný problém?

Tým online právníků Dostupný advokát vám jej vyřeší.

Řešení právního problému na míru

Vyřešte libovolný právní problém s týmem Dostupného advokáta! Do 24 hodin vám navrhneme řešení vaší situace a spočítáme, kolik vás to bude stát. Cena za vypracování návrhu je 490 Kč. Když si u nás navržené služby objednáte, máte vypracování návrhu zdarma.

od 490 Kč
Chci pomoct
Předem dané ceny
Od začátku víte, kolik a za co platíte.
Vše zvládneme online
Takže ušetříte čas i peníze za dopravu.
Pracujeme rychle
90 % požadavků vyřešíme do druhého dne.
Zkušený tým
Pro každý právní obor máme specialistu.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Mohlo by vás také zajímat

info.cz: Svého právníka nemusíte nikdy vidět

Zpravodajský server info.cz představuje projekt DostupnyAdvokat.cz. Vyzdvihuje především dostupnost - jak cenovou, tak možnost řešení veškerých záležitostí on-line z domova nebo třeba kanceláře.

14. 3. 2018
Ondřej Preuss

DostupnyAdvokat.cz je právní inovátor….

Mediální dům Economia vyhlásil anketu “Inovativní právník”. V rámci konference Innovative Legal Services Forum hledá právníky, kteří vnáší dynamiku do poskytování právních služeb. DostupnýAdvokát.cz byl nominován do užšího výběru. Proč...

26. 4. 2016
Ondřej Preuss

Jen advokát může poskytnout právní radu

Jaký je rozdíl mezi právníkem, advokátem a advokátním koncipientem? Nevíte? Nebuďte smutní, často to neví ani studenti, kteří se hlásí na právnickou fakultu.

5. 5. 2016
Ondřej Preuss

Jsme členy

ČAK logo

Znáte nás z médií

Dostupný advokát © 2013-2019