Chci dát výpověď zaměstnanci | Dostupný advokát
Hlavní strana » Pracovní právo » Chci dát výpověď zaměstnanci

Zajistíme, že ukončení pracovního poměru s vaším zaměstnancem proběhne platně a nezpochybnitelně. Už do dvou dnů, v celém Česku!

S námi máte jistotu, že výpověď, kterou se chystáte dát zaměstnanci, bude v souladu se zákoníkem práce. Předem vás seznámíme s důsledky tohoto kroku a ochráníme vaše práva jako zaměstnavatele. Neriskujte neplatnost výpovědi a povinnost vyplácet zaměstnanci mnohaměsíční odstupné. Vše vám pomůžeme vyřešit už do dvou dnů, pohodlně a on-line.

Ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele rychle a efektivně

Ať už si přejete skončit pracovní poměr s vaším zaměstnancem ve zkušební době nebo po jejím uplynutí, formou výpovědi, dohodou o rozvázání (laicky výpověď dohodou) nebo okamžitým zrušením pracovního poměru, naše právní služba vám zajistí jistotu. Jistotu, že vše proběhne v souladu se zákonem a výhodně pro vás.

Ochráníme vaše práva, minimalizujeme odstupné

Pečlivě zanalyzujeme vaši právní pozici a ošetříme vše tak, aby výpověď nemohla být (laicky výpověď dohodou) v budoucnu nikým zpochybněna. Poskytujeme garanci naprosté právní správnosti rozvázání pracovního poměru. Rovněž vám poradíme při vyplácení odstupného tak, aby to pro vás bylo výhodné, nebo poskytneme služby krizového manažera. Rovněž za vás budeme vyjednávat s odbory.

Co pro vás uděláme:

Varianty naší nabídky Standard Premium
Navrhneme nejvhodnější právně platný způsob rozvázání pracovního poměru
Poskytneme konzultaci s advokátem pro zhodnocení rizik a doporučení dalšího postupu30 minut90 minut
Jak rychle vše zpracujeme a najdeme pro vás řešení?do týdnedo 48 hodin
Konečná cena včetně DPH44003636,16 Kč bez DPH59004875,76 Kč bez DPH

Rychlé představení služby

Nespoléhejte na rady zdarma ani vzory

Nespoléhejte se na rady zdarma a vzor výpovědi ke stažení na internetu. Může se vám to vymstít. Dát v dnešní době někomu výpověď z pracovního poměru není tak jednoduché, jak se může zdát. V případě neplatné výpovědi má zaměstnanec nárok na náhradu mzdy ve výši průměrného výdělku až do doby, kdy mu zaměstnavatel umožní v práci pokračovat. To může trvat a často trvá mnoho měsíců. Garantujeme bezchybnost ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele podle zákoníku práce.

S čím jsme už klientům pomohli?

Radíme klientům při všech způsobech skončení pracovního poměru se zaměstnanci, včetně ukončení dohody o pracovní činnosti nebo dohody o provedení práce. Vše proběhne rychle, diskrétně a ve váš prospěch. S námi se nemusíte starat o to, jak napsat a dát výpověď.

Michal Vrátný (podnikatel): „Děkuji za rychlou a precizní radu. Musím se přiznat, že jsem byl původně k přínosu advokáta skeptický. Nakonec jsem však rád, že jsem do toho šel. Navíc mám jasno v tom, kam se příště pohodlně obrátit.“
MDDr. Pavla Kramolišová (zubařka): „Oceňuji, jak rychle a pro mě jako laika srozumitelně pracujete. Ušetřilo mi to čas, nervy a obavy z neznámého.“
Další reference našich zákazníků naleznete v záložce Reference.

Radíme vám i v médiích:

Rychleji než čekáte

Věnujeme se vám hned druhý den po zadání. A 90 % požadavků vyřešíme do 2 dnů. Všechno navíc vyřídíte on-line.

Garantujeme kvalitu

Na vaší věci pracuje vždy advokát — specialista s bohatými zkušenostmi.

Pevná cena

Cenu znáte předem, protože díky specializaci pracujeme efektivněji a rychleji. Ani o korunu navíc.