Inspirujeme e-commerce | Dostupný advokát

Inspirujeme e-commerce

Obrázek k článku Inspirujeme e-commerce

7. 11. 2016 / autor: Ondřej Preuss

Máme velkou radost, že náš on-line advokátní projekt se dostal mezi jedenáct projektů, které svádí boj o přízeň odborné poroty v soutěži Křišťálová lupa.


Kategorie, ve které soutěžíme, se jmenuje „E-commerce inspirace“ a je pro nás velká čest se dostat mezi další projekty, které mění zavedený způsob byznysu ve svém oboru. Kupříkladu projekt Zonky zprostředkovává osobní půjčky lidem od jiných lidí, kteří mají peněz trochu nazbyt. Jde o revoluční způsob osobních půjček bez účasti běžného bankovního zajištění, jednodušeji a s nižším úrokem. Některé další soutěžní projekty v kategorii se také zaměřují na služby:

Všechny jsou zajímavé, protože zpřístupňují nebo zrychlují uživatelům služby způsobem, který bez internetu nebo změny některých oborů nebylo možné. Tak jako my.

My v Dostupném advokátu se snažíme změnit advokacii v moderní nástroj, který je dostupný všem uživatelům a rychle i transparentně řeší potíže, které má. Je nám jedno, jestli jde o prodej nemovitosti, potíže v práci, pomoc v podnikání nebo jiný případ, kde je dobré se poradit s advokátem znalým v té které oblasti. A uznejte sami, jak takového advokáta rychle najít, jak získat cenovou nabídku, jak rychle získat radu a svůj případ vyřešit? Proto jsme tu my!

Držte nám, prosím, palce, aby odborná porota dobře vybrala. Děkujeme!

Ohodnoťte tento článek: